Connect with us

ING Bank Śląski z wideorozmowami dla klientów korporacyjnych

IN-HOUSE

ING Bank Śląski z wideorozmowami dla klientów korporacyjnych

ING Bank Śląski z wideorozmowami dla klientów korporacyjnych

ING Bank Śląski umożliwia klientom korporacyjnym korzystanie z wideorozmowy. To dodatkowy sposób kontaktu doradcami banku usprawniający wzajemną komunikację.

Za pomocą narzędzia Skype dla firm można prowadzić zarówno rozmowę audio, jak i wideo oraz prezentować niezbędne materiały. Z aplikacji można skorzystać  na telefonie lub komputerze. Rozmowy, prowadzone w ramach infrastruktury Skype, są szyfrowane end-to-end, co gwarantuje poufność i bezpieczeństwo rozmowy lub czatu oraz przekazywanych danych.

ING Bank Śląski systematycznie rozwija kanały komunikacji z klientami. W ostatnich dniach wprowadził nową wersję aplikacji mobilnej dla firm ING Business, która została zmieniania pod kątem większej intuicyjności korzystania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Flutter by Google pozwala ona znacznie szybciej dostarczać użytkownikom nowe funkcje
i usługi.

System bankowości internetowej ING Business pozwala na pełną obsługę rachunku firmowego w sposób zdalny, w tym podpisywanie dokumentacji bankowej i wniosków, bez konieczności wizyty w placówce czy spotkania z doradcą bankowym.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE