Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Widok 360

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Wybrana kategoria

100 ZASAD SPRZEDAŻY

103 artykułów
Czytaj więcej

Taktyczne zasady sprzedaży

Pamiętacie serię 100 porad, jakie w ubiegłym roku - na łamach ccnews.pl - udzielał Karol Froń? Do sprzedaży właśnie trafiła jego książka z opublikowanymi u nas wcześniej wskazówkami. Autor jednak je bardziej rozbudował i wzbogacił o nowe treści.
Czytaj więcej

No i bum! Mamy 100!

Gdy pod koniec września Karol Froń zaproponował cykl artykułów poradnikowych pod tytułem „100 zasad sprzedaży” pomyślałem sobie – dobrze. Jeśli czytelnikom się to spodoba, to czemu nie! Spodobało się, bo w tym czasie cykl przeczytano w sumie ponad 50 tysięcy razy.
Czytaj więcej

#87 Bądź elastyczny, kiedy trzeba zdejmij garnitur i dopasuj się do stroju klienta.

Pewien handlowiec przyjeżdżał od kilku miesięcy do jednego ze swoim potencjalnych klientów i podczas kolejnych spotkań starał się przekonać go do współpracy. Za każdym razem gdy pojawiał się w biurze klienta, to ten nie miał dla niego czasu, miał ważne spotkania lub nie chciał podjąć współpracy z różnych powodów.