Wybrana kategoria

EVENTY

241 artykułow

Zaproszenia, relacje, fotogalerie i wideoreportaże z najciekawszych branżowych eventów i spotkań biznesowych.

Czytaj więcej

Poznaj listę nominowanych w PCCA 2023

Nagrody polskiej branży contact center to inicjatywa będąca kontynuacją projektów Telemarketer Roku (nagrody przyznawane od 2008 r.) oraz Złota Słuchawka (od 1998 r.). Celem konkursu jest promocja i zwiększenie prestiżu pracy w zdalnej obsłudze klienta. Pragniemy identyfikować i promować najlepsze praktyki rynkowe, aby podnosić standardy w branży contact center.
Czytaj więcej

Startuje Best Brands Poland, które wyłoni najsilniejsze marki w Polsce

Wystartowało badanie realizowane przez GfK Polonia, które na potrzeby 2. edycji rankingu Best Brands Poland, organizowanego przez Group One, zmierzy siłę marek obecnych na polskim rynku. Badanie składa się z dwóch etapów — analizy twardych danych dotyczących udziałów rynkowych oraz postrzegania marek przez konsumentów. Ich głosy zadecydują o tym, które firmy 18 maja otrzymają Oskary Marketingu podczas Gali Best Brands Awards 2023.
Czytaj więcej

Konsumenci wpływają na działania firm – debata podczas II Kongresu ESG

Konsumenci zwiększają presję na działania uwzględniające czynniki ESG, choć pandemia i wojna w Ukrainie wpłynęła na ich podejście. Potrzebna jest dalsza edukacja konsumentów i firm, by każda ze stron umiejętnie działała na rzecz zrównoważonego rozwoju i środowiska – to wnioski z panelu „Siła konsumentów - czyli presja ma sens” podczas II Kongresu ESG.
Czytaj więcej

Kompetencje jutra. Lublin inspiruje przyszłość

Funkcjonowanie systemu edukacji, kształtowanie kompetencji jego uczestników oraz przyszłości nauczania, szczególnie w kontekście koncepcji uczenia się przez całe życie – to najbardziej aktualne dziś tematy, które zostaną poruszone podczas bezpłatnej konferencji online „Kompetencje jutra. Lublin inspiruje przyszłość” 26 października br.
Czytaj więcej

W poniedziałek startuje Customer Care Festival 2021

Ponad 800 osób zarejestrowało się na tegoroczną edycję konferencji Customer Care Festival. To absolutny rekord. W ubiegłym roku zarejestrowanych było o ponad 250 uczestników mniej. Na pierwszej edycji festiwalu w 2019 roku, która organizowana jeszcze była w modelu stacjonarnym, obecnych było ponad 400 osób.
Czytaj więcej

Eksperci o AI: Podstawą budowanie świadomości i edukacji o sztucznej inteligencji, aby w pełni wykorzystać rewolucję technologiczną

W Polsce potrzebne są inwestycje dotyczące sztucznej inteligencji w obszarze edukacji oraz przystosowania pracowników do nowych wymogów rynku pracy – to jeden z wniosków konferencji „Polska tech-rewolucja i miejsce dla AI” zorganizowanej przez Związek Cyfrowa Polska.
Czytaj więcej

Prawie połowa Polaków nie jest zadowolona ze swojej sytuacji zawodowej…

Jak wynika z badań sondażowych, które są częścią raportu Trust@Work, przygotowywanego przez Konkurs „Pracodawca Godny Zaufania”, prawie 40 proc. ankietowanych nie jest zadowolonych ze swojej sytuacji zawodowej. Jeszcze więcej badanych, bo aż 49 proc., nie byłoby skłonnych polecić swoim znajomym podjęcia pracy w firmie, w której obecnie pracują.
Czytaj więcej

Klient i jego głód emocji

Czego najbardziej brakuje konsumentom w czasie lockdownu czy izolacji? Zakupów, chęci posiadania nowej rzeczy…? Nic bardziej mylnego. Brakuje im doświadczeń! Tęsknimy za kontaktem z ludźmi, nawet jeśli ma go zaspokoić pracownik infolinii. Dlatego wyzwania związane ze zdalną obsługą można, a nawet trzeba potraktować jako szansę na wypracowanie nowego podejścia do Customer Experience.