Wybrana kategoria

OUTSOURCING

477 artykułow
Czytaj więcej

Teleperformance przejmuje Majorel

Teleperformance ogłosiła dzisiaj przejęcie Majorel. Akcjonariuszom przejmowanej spółki zaoferowano 30 Euro za 1 akcję, za łączną kwotę 3 mld Euro. Akcjonariusze Majorel otrzymały jednocześnie opcję otrzymania akcji TP w stosunku wymiany wynoszącym 0,1382 akcji TP za każdą akcję Majorel (do maksymalnej kwoty 1 mld Euro w akcjach TP).
Czytaj więcej

Korespondencja to fundament obsługi klienta w finansach

Polski sektor finansowy charakteryzuje się niekwestionowaną dojrzałością technologiczną, również w globalnej skali. Jednym z elementów napędzających jego cyfryzację są rosnące oczekiwania konsumentów w obszarze innowacji. Przy tym nawet 71% firm z tej branży nadaje dziś priorytet rozwojowi technologicznemu w obszarze obsługi klienta – to najwyższy odsetek spośród wszystkich przebadanych gałęzi gospodarki (Monitor Transformacji Cyfrowej Biznesu, KPMG, 2022).
Czytaj więcej

Wyzwania dla sektora outsourcingu cc

Rozwój outsourcingu call center do Polski miało miejsce w latach 90. XX wieku, kiedy to rynki zachodnie zaczęły szukać tańszych i bardziej wydajnych sposobów na obsługę swoich klientów. Polska, jako kraj o dobrze wykształconych pracownikach i korzystnych kosztach pracy, stała się atrakcyjnym miejscem do inwestycji w branży outsourcingowej.
Czytaj więcej

Czy telemarketing to wymarzona praca?

To tylko na chwilę, później znajdę "normalną" pracę. To zdanie, które nierzadko pada z ust osób, wkraczających w branżę call center. Jednak rozwijający się rynek, zaawansowanie technologiczne i możliwość szybkiego rozwoju zmieniają obliczę zawodu, który obecnie niesie za sobą liczne możliwości.
Czytaj więcej

Automatyzacja w contact center? Powoli to standard

Dla firm contact center największymi wyzwaniami są kwestie rekrutacji i utrzymania pracowników, gwałtowny wzrost liczby obsługiwanych połączeń, a także wysokie i wciąż rosnące koszty. Automatyzacja to najlepsze rozwiązanie tych problemów, a na różnym etapie wdrażania rozwiązań w tym obszarze jest już aż 95% centrów kontaktowych na świecie. Szczególnie duże nadzieje branża wiąże z automatyzacją w kanale głosowym – wynika z globalnych badań firmy Replicant.
Czytaj więcej

Teleperformance zwycięża w konkursie ECCaCSA

Teleperformance zwycięża w konkursie European Contact Center and Customer Service Awards. Kapituła posiadającego najdłuższą historię i cieszącego się najwyższą renomą programu nagród w Europie, ogłosiła tegorocznych laureatów w obecności ponad 1200 gości z 32 krajów. Spółka Teleperformance otrzymała łącznie 8 nagród za doskonałość w obsłudze klienta.
Czytaj więcej

Polskie centra usług coraz ważniejszymi ogniwami procesów biznesowych

Z roku na rok polski sektor nowoczesnych usług dla biznesu rośnie w siłę. Otwierane są nowe centra, a liczba zatrudnionych pracowników i pracownic stale się zwiększa. Obecnie 1714 centrów zatrudnia ponad 400 tys. osób, a jeszcze dwa lata temu liczba ta szacowana była na 338 tys. W tym roku, jeszcze mocniej niż w latach ubiegłych uwidocznił się nowy trend: osoby pracujące w polskich centrach usług biznesowych obsługują coraz bardziej zaawansowane procesy, a Polska przesuwa się w łańcuchu wartości organizacji w skali światowej. Pracodawcy branży deklarują, że w przyszłości poszukiwać będą wysoko wykwalifikowanych talentów, których kompetencje związane się m.in. z zaawansowaną analityką i przywództwem.
Czytaj więcej

Armatis stawia na Trójmiasto

Armatis oficjalnie otworzył swoje nowe biuro w Gdańsku w budynku biurowym Wave. Firma chce zatrudnić w nowej lokalizacji ok. 280 pracowników w ciągu najbliższego roku, którzy dołączą do pierwszych zespołów już pracujących w biurze. W ten sposób oddział w Gdańsku stanie się jednym z największych centrów outsourcingu wielojęzycznej obsługi klienta i sprzedaży w Polsce.
Czytaj więcej

Phishing: contact center też potrafią go wykorzystywać

Cyberprzestępcy w celu kradzieży danych ciągle chętnie sięgają po metody socjotechniczne, przynoszące im znaczne zyski. Często podszywają się pod popularnych nadawców, jak różnego rodzaju firmy i instytucje. Wykorzystują także aktualne wydarzenia i trendy, aby zwiększyć prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu, a więc pozyskania danych lub pieniędzy.