Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

360 degree view of the customer

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Śledź nas

Daj nam CYNK :)

Wybrana kategoria

RECENZJE

4 artykułów
Czytaj więcej

Co chce wiedzieć klient, a Ty o tym mu nie mówisz

Każdy z nas zadaje sobie pytanie co chce wiedzieć klient w zderzeniu z nami i nasza ofertą. Choć Marcus Sheridan, autor „Co chce wiedzieć klient. Jak tworzyć treści w inbound marketingu i sprzedaży odpowiadające na pytania odbiorców” nie zna odpowiedzi na takie pytania, to wskazuje całkiem możliwą drogę do samodzielnej dedukcji dostępnych informacji i próbę udzielenia odpowiedzi na to pytanie.
Czytaj więcej

Dziki świat łowców frajerów i jeleni

Mocne słowa: „Doradca klienta to zawód sam w sobie podejrzany. Doradca klienta jest przedstawicielem miejsca, w którym pracuje. Strzeże interesów pracodawcy. Doradza tak, by jego firma zarabiała.” – tak podsumował rynek telefonicznych oszustów Mateusz Ratajczak, dziennikarz portalu Money.pl. swojej książce „Łowcy z kotłowni. Dziki świat finansowych naciągaczy”.
Czytaj więcej

Telefonem w klienta

Już dawno nie było na rynku książki, która w tak interesujący i kompleksowy podchodziła do branży call center. Nie jest to jednak książka, którą zainteresują się konsultanci. Jest to raczej próba przedstawienia działania mechanizmów call center dla tych osób, które będą musiały zmierzyć się z telemarketingiem wewnątrz tworzonego małego wewnętrznego call center.