Uber Eats z nową funkcją dla kurierów

Aplikacja do zamawiania jedzenia Uber Eats, już niedługo ułatwi życie kurierom. Nowa funkcja pozwoli im, na dostarczanie jedzenie w trudno dostępne miejsca.

Doskonale wszystkim znana firma transportowa Uber, do swojej aplikacji dodała ostatnio nową funkcję udostępniania lokalizacji na żywo. Dzięki niej kurierzy przywiozą nam pyszne jedzenie, nawet jeśli będziemy znajdowali się w ciężko dostępnym miejscu. Co to oznacza? Oznacza to, że nawet jeśli przebywasz w parku, lub się przemieszczasz, to dostawca będzie mógł Cię znaleźć i dowieźć twoją ulubioną pizzę!

Uber zapewni nowy wymiar obsługi klienta!

Funkcja pozwala użytkownikom na wykorzystanie dwóch rodzajów zamówień: “spotkanie na zewnątrz” lub “spotkanie pod drzwiami”. Gdy wybierzemy, którąś z opcji nasza aktualna lokalizacja zostanie udostępniona kurierowi. Warto zaznaczyć, że informacja o naszym położeniu zostanie poddana kurierowi tylko, gdy będzie on w odległości od nas 3 minut. Następnie po dostarczeniu jedzenia, funkcja całkowicie przestaje udostępniać informacja o naszej lokalizacji. Dodatkowo, jeśli nie chcemy przy odbiorze z niej korzystać, to możemy ją w każdej chwili wyłączyć.

Przedstawiciele firmy Uber żywią wielkie nadzieje, względem tej technologii. Uważają oni, że nowa funkcja zautomatyzuje pracę kurierów i ułatwi im służbę w ciepłe letnie dni. Podczas których wielu klientów odpoczywa w parkach lub miejscach turystycznych. 

Cieszymy się, że możemy udostępnić usługę udostępniania lokalizacji w Uber Eats i pomóc konsumentom zapewnić większą niezawodność każdej otrzymywanej dostawy. Po uruchomieniu tej funkcji w przejazdach z Uberem i dużym sukcesie wiedzieliśmy, że wprowadzenie tej funkcji w Uber Eats zmieni reguły gry. Szczególnie dla konsumentów, którzy składają zamówienia z lokalizacji, w których nawigacja jest trudna, takich jak biurowce, parki i duże kompleksy mieszkalne. – powiedziała w oświadczeniu Divya Dalapathi, dyrektor ds. zarządzania produktami w Uberze.

Funkcja jest już dostępna w ponad 11 tys. miast na całym świecie. 

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *