Top 4 aplikacje do zarządzania budżetem firmy

Jeśli prowadzisz małe przedsiębiorstwo lub start-up, to zastanów się nad skorzystaniem z aplikacji do budżetowania. Zautomatyzuje to twoje procesy pracy i zaoszczędzi cenny czas. Następnie sprawdź tę krótką listę 4 najbardziej obiecujących aplikacji do zarządzania budżetem firmy.

Dobra aplikacja do budżetowania to jeden z elementów skutecznego zarządzania firmą. Jaką wybrać, aby zmaksymalizować zyski i trzymać finanse w ryzach? Oto krótka lista…

1. QuickBooks

Za pomocą tej prostej usługi możemy śledzić swoje dochody, podatki i wydatki biznesowe. Aplikacja poza budżetowaniem posiada także funkcję zarządzania zadaniami księgowymi firmy. Dzięki usłudze możemy również płacić swojemu zespołowi, a także przygotować czas podatkowy wraz z konsultantem. Aplikacja posiada 3 pakiety, o różnych możliwościach i progach cenowych.

2. Toshl

Usługa jest dosyć ekonomiczna i zalecana na start dla bardzo młodych start-upów. Aplikacja ma prosty w obsłudze interfejs, umożliwiający tworzenie budżetu i śledzenie swoich wydatków, w ramach skonkretyzowanych kategorii. Budżety można planować w określonych ramach czasowych. Narzędzie dostępne jest w wersji bezpłatnej i płatnej w cenie 4,99 USD.

3. FreshBooks

Aplikacja ma możliwość sparowania się z naszym kontem bankowym, za pomocą której jest, w stanie, śledzić nasze wydatki. Dodatkowo posiada ona funkcję księgowania, fakturowania i uiszczania płatności, a także robienia zdjęć paragonom. FreshBook można zintegrować z aż 100 aplikacjami, takimi jak: Stripe i Dropbox. Obecnie usługa dostępna jest w 4 wariantach cenowych.

4. Xero

Bardzo dobra aplikacja dla start-upów zogniskowanych na rozwój. Arkusze Menedżera w usłudze dają nam możliwość tworzenia ogólnego budżetu, a także wysyłania faktur i ofert. Dodatkowo Xero pozwala na analizowanie trendów i raportowanie. Usługa jest dostępna w trzech wariantach cenowych.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *