Dwie dekady innowacji: Systell świętuje 20 lat na rynku technologicznym

W branży technologicznej, gdzie zmiany zachodzą błyskawicznie, dwadzieścia lat działalności to osiągnięcie godne podziwu. Firma Systell, producent oprogramowania Systell Contact Center, właśnie świętuje 20 jubileusz.

Dwa dziesięciolecia innowacji w obsłudze klienta

Od momentu swojego powstania, Systell konsekwentnie udowadnia, że kluczem do sukcesu jest otwartość na wyzwania współczesnego biznesu oraz nieustanne dążenie do doskonałej obsługi klienta. Firma przez lata zbudowała solidną reputację, wprowadzając na rynek system odpowiadający wysokim standardom stawianym zarówno przez nabywców korporacyjnych, jak i nowoczesne przedsiębiorstwa z sektora MŚP. 

– Patrząc wstecz, jestem niesamowicie dumny z tego, co razem osiągnęliśmy, ale jeszcze bardziej ekscytuje mnie myśl o przyszłości, którą razem będziemy kształtować – mówi Grzegorz Grabski, co-founder i prezes Systell.

Przyszłość pełna możliwości

Patrząc w przyszłość, Systell nie zwalnia tempa. Firma planuje dalsze inwestycje w rozwój technologiczny, zwiększając swoje kompetencje w zakresie sztucznej inteligencji i automatyzacji, aby jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

– Naszym celem jest nie tylko utrzymanie pozycji lidera w branży, ale także wyznaczanie nowych standardów w obsłudze klienta. Chcemy, by nasze rozwiązania były synonimem innowacyjności i niezawodności –  mówi Marcin Grabowski, Co-Founder & CTO, podkreślając ambicje firmy.

Systell jest wiodącą marką na polskim rynku w sektorze contact center[1]. Wyróżnia się ponad 1000 zaawansowanymi implementacjami i integracjami oprogramowania call i contact center w modelach SaaS[2]. Firma cieszy się uznaniem jako wiarygodny partner. Blisko współpracuje z głównymi dostawcami technologii komunikacyjnych i IT, m.in. z Netią, T-Mobile, Sprint, NASK. Jest też oficjalnym dystrybutorem oprogramowania Live Chat[3].

Z firmą Systell współpracuję od kilku lat realizując rozbudowane projekty w zakresie wielokanałowej relacji z klientami w ramach rozwiązań Netia Contact Center PRO. Realizujemy wiele projektów, które dzięki wspólnym wysiłkom dostarczamy Klientom Netii. We współpracy najbardziej cenię sobie fachowość, gotowość do zmian oraz relacje sprzedażowe i techniczne z naszymi Klientami – mówi Bożena Będkowska z Netia

Działając na rynku blisko 20 lat, Systell zbudował sukces swojej marki na wiedzy, zaangażowaniu i skutecznej komunikacji, oferując klientom uczciwe transakcje i najlepsze rozwiązania. Nieustannie poszukuje innowacyjnych sposobów na wsparcie swoich klientów, automatyzując procesy i wykorzystując nowoczesne technologie, aby służyły biznesowi.

Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. SaaS. Zobacz Software as a Service. Total 0 Shares Share 0 Tweet 0 Pin it 0 Share 0
3. Live Chat. rodzaj usługi internetowej stosowanej w sprzedaży i zdalnej obsłudze internautów. Termin używany potocznie na określenie oprogramowania wykorzystywanego w…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *