fot. ccnews

Medallia liderem w poprawianiu doświadczeń klientów i pracowników

Medallia, globalny lider w dostarczaniu rozwiązań poprawiających doświadczenia klientów i pracowników, została uznana za „silnego wykonawcę” w raporcie The Forrester Wave: Customer Analytics Technologies za drugi kwartał 2024 roku. W raporcie przeanalizowano 11 dostawców według 34 kryteriów.

Wiceprezes ds. strategii i rozwoju korporacyjnego w Medallia, Alex Glanz, podkreślił znaczenie tego wyróżnienia. – Nasze zaawansowane możliwości analityczne pozwalają na podejmowanie właściwych działań na podstawie kompleksowych danych z całej ścieżki klienta – powiedział Glanz.

Forrester w raporcie zauważa, że Medallia, dzięki swoim korzeniom w dziedzinie doświadczeń klientów, efektywnie wykorzystuje nieustrukturyzowane źródła danych, przetwarzając dane audio z centrów kontaktowych w czasie rzeczywistym. Firma dysponuje zaawansowanymi możliwościami przetwarzania języka naturalnego, rozwijanymi przez lata pracy z klientami.

Simonetta Turek, dyrektor ds. produktu w Medallia, zwróciła uwagę na technologię analityki in-memory i rozwój sztucznej inteligencji. – Nasze rozwiązania umożliwiają użytkownikom przeprowadzanie skomplikowanych analiz na dużych zbiorach danych w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybkie podejmowanie działań. Największe organizacje na świecie wybierają Medallia ze względu na naszą zdolność radzenia sobie z złożonością i skalą, oferując zaawansowane analizy, które pomagają w przekraczaniu celów biznesowych.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *