EKO-Oil wprowadza system ERP Symfonia

Dystrybutor paliwa działający na terenie województwa łódzkiego i wielkopolskiego EKO-Oil wprowadza nowe rozwiązania ERP, które pozwolą na szybsze wystawianie faktur i rabatów.
Freepik

System ERP Symfonia, który wprowadziło przedsiębiorstwo EKO-Oil, składa się z dwóch części: Symfonia Handel ERP i Symfonia Mobilny Handel. Oba człony mają firmie umożliwić elastyczniejszą i hurtową sprzedaż paliwa.

ERP specjalista od faktur 

Przedsiębiorstwo dzięki nowemu systemowi Symfonia Handel ERP usprawni wystawianie faktur, a także pobieranie płatności od kierowców cystern. Nowy system przy tym ma uwzględniać także historię kontrahentów, a także przypisywać rabaty. 

Teraz mamy jeden raport, który wygenerujemy w Symfonii i wszystkie te dane potrzebne w urzędzie zawarte są w tym raporcie. Korzystając z tego, możemy na bieżąco kontrolować i stany magazynu i sprzedaż. Nieważne, czy klient zakupił dany towar z odroczoną formą płatności, czy za gotówkę. Mamy to wszystko w jednym miejscu – stwierdza Emil Makówka, przedstawiciel EKO-OiL. 

Mając do dyspozycji rozbudowany system Symfonia, jeżeli chodzi o kartotekę kontrahentów, jesteśmy w stanie podpiąć umowę pod danego kontrahenta i ustawić tak warunki cenowe, żeby później kierowca nie miał problemu, nie zastanawiał się jak, wystawić fakturę na miejscu przy sprzedaży towaru. – dodaje Makówka.

Istotnym elementem nowego systemu ma być także aplikacja: Symfonia Mobilny Handel. Umożliwia ona m.in. wystawianie paragonów z poziomu urządzenia mobilnego.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *