Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

speaker recognition

(inaczej voiceprint) to biometryczna technika identyfikacji osoby poprzez analizę jej charakterystycznych cech głosu, takich jak ton, tempo, intonacja, dykcja, czy też inne właściwości akustyczne. Technologia ta działa na podobnej zasadzie jak odciski palców, czy DNA, pozwalając na stworzenie unikalnego profilu mówcy, który może być użyty do identyfikacji, weryfikacji lub autoryzacji danej osoby. Voiceprint stosowany jest między innymi w systemach bezpieczeństwa, bankowości elektronicznej, czy centach obsługi klienta, a także w wywiadzie i służbach specjalnych.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Microsoft poszerza możliwości Copilota w centrum obsługi klienta

Microsoft ogłosił wprowadzenie trzech nowych funkcji Copilota dostępnych dla swojej platformy CCaaS – Dynamics 365 Customer Service. Te nowe funkcje są kontynuacją wcześniejszej możliwości – auto-podsumowywania rozmów z klientami – którą gigant technologiczny udostępnił w zeszłym miesiącu.

Jeff Comstock, Wiceprezes ds. Dynamics 365 Customer Service, podkreślił, że własne centrum obsługi klienta Microsoftu przetestowało nowe rozwiązanie, które pomogło agentom szybciej i dokładniej rozwiązywać zapytania klientów. Takie stwierdzenie opublikował Comstock na blogu firmy Microsoft. Zapewnił on również potencjalnych użytkowników o bezpieczeństwie rozwiązania, podkreślając, że Copilot korzysta tylko z wyznaczonych źródeł, a dane klientów nie są używane do szkolenia publicznych modeli.

Przedstawiając trzy nowe przypadki użycia, Comstock zwrócił uwagę na funkcje takie jak szyfrowanie danych, bezpieczne przechowywanie i kontrola dostępu do danych.

Przypadek użycia 1: Odpowiadanie na pytania pracowników

Agenci mogą korzystać z Copilota, by zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi bez otwierania różnych aplikacji. Copilot czerpie informacje z zasobów, takich jak bazy wiedzy czy manuale produktów. Dzięki temu agenci mogą szybko uzyskać odpowiedzi na typowe zapytania klientów, skracając czas potrzebny na zamknięcie sprawy nawet o 22%.

Przypadek użycia 2: Tworzenie odpowiedzi e-mail

Copilot może automatycznie generować odpowiedzi na e-maile od klientów. Aby utworzyć odpowiedź, agenci mogą użyć wcześniej zdefiniowanych poleceń. Dzięki temu możliwe jest prowadzenie bardziej naturalnych i autentycznych rozmów.

Przypadek użycia 3: Raportowanie Copilota

Aby dostarczyć kierownikom narzędzia do mierzenia wpływu Copilota na obsługę klienta, Dynamics 365 Customer Service oferuje kompleksowy przegląd metryk i wniosków dla Copilota. Dzięki temu menedżerowie mogą analizować, jak często agenci korzystają z Copilota oraz jakie są wyniki ich interakcji z klientami.

Podsumowując, najnowsze funkcje Copilota mają na celu nie tylko usprawnienie pracy agentów w centrum obsługi klienta, ale także dostarczenie kierownikom wartościowych danych, które mogą wykorzystać do optymalizacji procesów i zachęcania agentów do korzystania z nowych technologii.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Zendesk romansuje z generatywną sztuczna inteligencją

Firma Zendesk, Inc. ogłosiła integrację swojej platformy z rozwiązaniami w zakresie generatywnej sztucznej inteligencji dedykowanej obsłudze klienta i customer experience. Powstałe rozwiązania pozwalają firmom osiągnąć niemal natychmiastową wartość biznesową dzięki zwiększonej satysfakcji klientów, obniżonym kosztom i zwiększonej lojalności klientów.
Czytaj więcej

Altar dla Banku Pocztowego

Duże i bardzo ciekawe, zarówno pod kątem samej architektury systemu, jak i jego funkcjonalności. Tak w jednym zdaniu można podsumować zakończone właśnie i długo wyczekiwane (na upublicznienie) wdrożenie Altar Contact Center w Banku Pocztowym S.A.
Czytaj więcej

Genesys Liderem w dwóch raportach Gartner Magic Quadrant

Genesys został określony Lidera w raporcie 2017 Gartner Magic Quadrant for Contact Center as a Service w Północnej Ameryce. Genesys zdobył najlepsze wyniki w kategorii „Kompletność Wizji” – podobnie jak w opublikowanym nieco wcześniej raporcie Magic Quadrant for Contact Center Infrastructure, Worldwide. Genesys to jedyna firma określona mianem Lidera w obu raportach.