Technologiczne wyzwania menedżerów CC – konferencja inauguracyjna 6. edycji Studium Menedżer Contact Center

Konferencja będzie okazją do wymiany wiedzy na temat wpływu technologii na jednostki obsługujące klientów zdalnie oraz zarządzanie nimi. Współczesne CC stanęły w obliczu dynamicznych zmian technologicznych, które zapewniają nowe możliwości, ale również generują wiele wyzwań. Skuteczne i efektywne wykorzystanie dostępnych narzędzi jest obecnie kluczowe dla każdej organizacji dążącej do rozwoju. Pojawiają się zatem pytania: jak to zrobić, w które rozwiązania inwestować, a także w którym kierunku rynek będzie się rozwijał w najbliższych miesiącach. Tempo rozwoju technologii każe bowiem myśleć o przyszłości branży już nie w perspektywie lat, ale właśnie miesięcy.

Program konferencji obejmuje 4 panele dyskusyjne, a także 2 studia przypadków projektów zgłoszonych do konkursu Polish Contact Center[1] Awards 2023 oraz warsztat nt. wykorzystania voice botów w obsłudze klienta. Część panelowa wydarzenia jest bezpłatna, a część warsztatowa bezpłatna dla studentów 6. edycji Studium i płatna dla pozostałych zainteresowanych.

Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do nawiązywania kontaktów, wymiany poglądów i budowania relacji w branży.

Partnerami konferencji są: kancelaria prawna CORE Law, Tide Software oraz Dialfire, a patronem medialnym jest ccnews.pl.

Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny dostępne są na https://studium-cc.smb.pl/inauguracja.

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *