Samsung po raz jedenasty otrzymuje Gwiazdę Jakości Obsługi

Samsung, gigant technologiczny, po raz jedenasty został wyróżniony prestiżowym tytułem Gwiazdy Jakości Obsługi. Nagroda ta przyznawana jest firmom, które wyróżniają się najwyższym poziomem zadowolenia klientów, zarówno pod względem jakości obsługi, jak i terminowości.

Klienci chętnie rekomendują markę Samsung, co potwierdza – zdaniem przedstawicieli Samsunga – jej pozycję lidera wśród najbardziej przyjaznych konsumentom firm w Polsce.

Ranking jakości obsługi jest prowadzony od 17 lat, a w jego ramach konsumenci oceniają ponad 40 000 firm z niemal 200 branż. W najnowszej edycji rankingu za rok 2023, Samsung ponownie znalazł się w gronie laureatów, potwierdzając tym samym swoją niezmiennie wysoką jakość obsługi.

Marcin Gontarski, Senior Service Operations Manager w dywizji Customer Care, odebrał statuetkę w imieniu firmy. W swojej wypowiedzi podkreślił, że zadowolenie klientów jest dla Samsunga priorytetem.

Zadowolenie konsumentów jest dla nas najważniejsze, dlatego tytuł uzyskany dzięki ich głosom cieszy podwójnie. Dążymy do tego, by nieustannie zapewniać najlepsze doświadczenia – nie tylko z użytkowania naszych produktów, ale także z procesu zakupu, dostawy, a także obsługi posprzedażowej – powiedział Gontarski.

Badanie, które wyłoniło laureatów, zostało przeprowadzone wspólnie z ekspertami z SecretClient® metodą CAWI (Computer-Assisted Web Interview). Oceniano nie tylko jakość obsługi, ale także wskaźnik NPS[1] (Net Promoter Score), który mierzy prawdopodobieństwo rekomendacji firmy na rok 2024. Firmy, które uzyskały najwyższe oceny zarówno na multiplatformie, jak i w badaniu CAWI, oraz wyróżniające się w swojej branży, otrzymały tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi 2024.

Tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi jest symbolem fundamentalnych wartości w biznesie, takich jak jakość, solidność, zaufanie, przyjazność i prestiż. Samsung może poszczycić się również tytułem Gwiazdy Jakości Dekady 2010-2020, przyznawanym firmom, które od lat utrzymują najwyższe standardy obsługi klienta.

Dzięki konsekwentnemu dążeniu do doskonałości, Samsung po raz kolejny udowodnił, że jest liderem w dziedzinie obsługi klienta, zapewniając najwyższy poziom satysfakcji swoich klientów.

Słownik
1. NPS. z ang. net promotion score. NPS to syntetyczny wskaźnik kondycji naszej marki, ale w szerszym ujęciu również narzędzie…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *