Infor liderem w badaniu IDC MarketScape dotyczącym rozwiązań ERP

Firma Infor, dostawca chmurowych rozwiązań przemysłowych, ogłosiła dzisiaj, że została uznana za Lidera w badaniu IDC MarketScape: jako światowe rozwiązania ERP w Chmurze dla dużych przedsiębiorstw na lata 2023-2024.

Firma Infor, dostawca chmurowych rozwiązań przemysłowych, ogłosiła, że została uznana za lidera w badaniu IDC MarketScape. Autorzy uznali firmę liderem w kategorii dostawców systemów ERP w Chmurze dla dużych przedsiębiorstw na lata 2023-2024.

Według raportu IDC MarketScape: „Rozwiązania ERP w chmurze firmy Infor dostarczają zdolności specyficznych dla branży bez konieczności obszernych dostosowań lub integracji, łącząc platformę chmurową Infor zbudowaną na Amazon Web Services (AWS) oraz usługi innowacyjne Infor OS. Subskrybując chmurową usługę Infor w zakresie aplikacji biznesowych, organizacje doświadczają regularnych aktualizacji, które wprowadzają najnowsze osiągnięcia w dziedzinie funkcjonalności przedsiębiorstwa.

IDC MarketSpace uznało, że…

Raport IDC MarketScape opierał się na opiniach klientów Infor z branży produkcji (przemysł produkcyjny, motoryzacja, lotnictwo i obrona), produkcji procesowej i branży dystrybucji (spożywcza i napoje, moda, dystrybucja), a także z sektora ochrony zdrowia i sektora publicznego.

Klienci Infor zaznaczyli mocne strony firmy w trzech kluczowych obszarach, jak podano w raporcie:

  1. Zautomatyzowana i zintegrowana wiedza branżowa: organizacje doceniły “wyjątkową wiedzę branżową firmy Infor, która jest obszerna we wszystkich produktach. Klienci zaznaczyli, że powodem, dla którego wybrali Infor, jest silna wiedza branżowa firmy.
  2. Zintegrowane aspekty odporności na przyszłość: “Infor CloudSuite jest zaprojektowane do generowania innowacyjnych rozwiązań. Każdy klient korzysta z tej samej wersji i regularnych aktualizacji oraz ulepszeń. Ciągła innowacyjność w chmurze oraz możliwość rozszerzania pozwalają klientom dostosowywać swoje potrzeby w ramach swojej działalności. Zaawansowane możliwości chmury obejmują Data Lake, RPA, AI / ML i Amazon Bedrock. Zapewniają one niemal wszystko, co organizacja potrzebuje aby pozostać konkurencyjną i zabezpiecza swoją przyszłość dzięki Infor OS.”
  3. Wstępnie skonstruowane raporty i panele: “Od podstawowych informacji do informacji finansowych, klienci mogą rozszerzać to, co otrzymują w ramach analiz, aby wprowadzić bardziej szczegółowe planowanie finansowe i zarządzanie.

Uważamy, że pozycja przywódcza firmy Infor w badaniu IDC MarketScape to uznanie wartości biznesowej, którą dostarczamy klientom. Nasze kompleksowe, branżowe rozwiązania projektujemy w celu pomocy klientom w ciągłym innowowaniu, automatyzacji procesów biznesowych i zwiększaniu konkurencyjności. – powiedział Soma Somasundaram, prezes i dyrektor techniczny Infor

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *