Klienci największego banku internetowego - mBank - zgłaszają awarię systemu bankowego. Klienci skarżą się, że nie mają możliwości zalogowania się do serwisu transakcyjnego zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej. Są duże problemy ze skorzystaniem także z serwisu korporacyjnego. Część klientów zgłasza także problemy z kontaktem z infolinią banku.
Klienci banku zgłaszają przeróżne problemy - od logowania na komputerze, przez aplikację mobilną, a nawet płatność BLIK-iem. Niemożliwe jest więc również wykonywanie przelewów online. Sprawdziliśmy również w redakcji - rzeczywiście, kilku naszych współpracowników, którzy posiadają swoje rachunki w tym banku, także ma problemy z zalogowaniem się do systemu transakcyjnego.
mBank nie wydał jeszcze żadnego komunikatu w tej sprawie.



