Wybrana kategoria

SPRZĘT

107 artykułow
więcej

Voyager biurowy… od Poly

Współczesne, nowoczesne biura obsługi klienta nie przypominają tych, w których konsultant był przywiązany do jednego stanowiska pracy. O…
więcej

Nowe telefony Yealink kompatybilne z Microsoft Teams

Yealink wprowadził do portfolio nowe urządzenia audio do Microsoft Teams, w tym telefonów T55A, T56A, T58A oraz CP960, które obejmują szeroki wachlarz scenariuszy zastosowań biurowych i konferencyjnych w huddle rooms, średnich, a nawet dużych salach spotkań.
więcej

Nie widzisz? A widzisz…

Problem prywatności to wciąż aktualny temat. Na palcach jednej ręki możemy policzyć contact centers, które chronią dane klientów nie tylko przez atakiem hakerskim z zewnątrz organizacji, ale także wścibskich spojrzeń z wewnątrz. Ale może wydawać się, że za sprawą RODO jesteśmy bezpiecznymi użytkownikami i klientami.Właśnie... może się nam wydawać.
więcej

Retail Innovation Awards dla Vocovo

Sektor retail'owy to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi gospodarki, notujący wzrost sprzedaży na poziomie 5.6% rok do roku (wg. dane GfK 2018). Nic więc dziwnego, że branża doczekała się swoich własnych nagród - Retail Innovation Awards. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia statuetkę w kategorii "Systemy IT" zdobyła marka Vocovo, dostawca narzędzia usprawniającego komunikację w sklepach i sieciach handlowych, którego oficjalnym dystrybutorem jest firma KONTEL.
więcej

Chmura napędza sprzedaż serwerów

Według najnowszych danych firmy analitycznej IDC, światowe przychody rynku serwerów w IV kwartale 2018 roku wzrosły o 12,6 proc. w stosunku do tego samego okresu w roku poprzednim. W sumie wyniosły one 23,6 miliarda dolarów.