piątek, 14 Grudzień 2018
-2 °c
Warsaw

Patronaty medialne

Razem budujemy prestiż

Twojego wydarzenia

Organizujesz event skierowany do branży call center, obsługi klienta lub biznesu. Wśród naszych czytelników są potencjalni Twoi klienci? Proponujemy współpracę na zasadach barteru. My promujemy wśród naszych odbiorców, a jest to niemała grupa ekspertów i specjalistów, promocję Twojego eventu – Ty umożliwiasz nam dotarcie do Twoich gości.

PARTNERSKIE PODEJŚCIE

Partnerskie podejście oznacza, że obie strony ponoszą koszty współpracy. Oferujemy Tobie wpis w naszym katalogu wydarzeń, przeprowadzenie wywiadów z prelegentami, które zawierać w sobie będzie zaproszenie do udziału w wydarzeniu oraz inne formy współpracy, które ustalimy.

FOTOREPORTAŻ

W ramach patronatu medialnego przygotowujemy i publikujemy tekst nie tylko przed wydarzeniem, ale także i po – choćby w formie fotoreportaży. Nasz przedstawiciel – wyposażony w profesjonalny sprzęt fotograficzny – przygotuje bazę nawet kilkuset zdjęć. Zdjęcia będą wykorzystane na stronach ccnews.pl oraz udostępnione Tobie, jako organizatorowi wydarzenia.

Zdjęcia będziesz mógł udostępnić swoim gościom – wygenerowane zostanie dla Twoich uczestników specjalne hasło, które umożliwi zapoznanie się z fotogalerią na łamach CCNEWS.pl

RABATY DLA PARTNERÓW PORTALU

W ramach świadczeń wymagamy od partnera udzielenia partnerom (wąskiej grupie współpracujących z redakcją firm) rabatu w wysokości minimum 15% (dla wydarzeń o wartości powyżej 1800 zł) lub 10% (dla wydarzeń poniżej tej kwoty). Rabat nie będzie przeznaczony dla czytelników ccnews.pl, choć jeśli jako organizator będziesz tym zainteresowany – chętnie z niego skorzystamy.

Osobą odpowiedzialną za kontakty w sprawie partnerstw i patronatów medialnych jest:

kbancerz_ccnews

KAROL BANCERZ

tel. +48 790 759 066
e-mail: karol@ccnews.pl

Zaloguj się do konta

Uzupełnij poniższe pola aby się zarejestrować

Odzyskaj hasło.

Wpisz swój login lub adres e-mail aby odzyskać hasło.