Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

speaker recognition

(inaczej voiceprint) to biometryczna technika identyfikacji osoby poprzez analizę jej charakterystycznych cech głosu, takich jak ton, tempo, intonacja, dykcja, czy też inne właściwości akustyczne. Technologia ta działa na podobnej zasadzie jak odciski palców, czy DNA, pozwalając na stworzenie unikalnego profilu mówcy, który może być użyty do identyfikacji, weryfikacji lub autoryzacji danej osoby. Voiceprint stosowany jest między innymi w systemach bezpieczeństwa, bankowości elektronicznej, czy centach obsługi klienta, a także w wywiadzie i służbach specjalnych.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Klub CCNEWS

Klub CCNEWS to społeczność tych, którzy chcą realizować cele KPI bez wysiłku i z przemyślaną strategią.

Dzień Dobry [arm_displayname]!

Dziękujemy, że jesteś z nami. Ta strona jest punktem wejścia do świata Klubu CCNEWS. Tutaj pojawiać się będą komunikaty, linki, zaproszenia i główny panel zarządzania Twoim członkostwem.

społeczność

W ramach dostępu masz także udział w budowaniu społeczności ekspertów i praktyków.

Wiadomości:

 

Drodzy Klubowicze,

aktualnie - jak zauważyliście - funkcjonalność modułów klubu nie jest w pełni sprawna. Jest to spowodowane tym, że planowy start platformy i idei klubu planowany jest na 1 lipiec 2022. Będziemy sukcesywnie zwiększać i przebudowywać platformę oraz dostępne na niej fukcje, aby w dniu premiery całość działała sprawnie i zgodnie z zamierzonymi przez nas funkcjonalnościami.

Do tego czasu część przycisków, modułów etc. jest po prostu nieaktywna lub aktywna w niewielkim stopniu - dalekim od stawianego przez nas celu.

Z pozdrowieniami
Karol Bancerz

Kalendarium wydarzeń:

[MEC id="51908"]

Właściciel konta:
[arm_displayname]

Login:
[arm_username]

Aktywny rodzaj członkostwa:
TEAM ALL (rozliczenie roczne)

Konto aktywne od:
[arm_user_planinfo plan_id="6" plan_info="arm_start_plan"]

[arm_member_transaction display_invoice_button="true" view_invoice_text="Faktury" view_invoice_css="#FCBA00;" view_invoice_hover_css="" title="Lista transakcji" per_page="5" message_no_record="Brak historii" label='transaction_id,invoice_id,plan,payment_gateway,transaction_status,payment_date,' value='ID,Numer FV,Rodzaj planu,Płatność,Status,Data,']