26/03/2019 - 26/03/2019 Udział bezpłatny Courtyard by Marriott Warsaw Airport, ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
 • Informacje poszerzone o wydarzeniu

  Warsztaty poświęcone są zastosowaniom sztucznej inteligencji w biznesie. W trakcie warsztatów przedstawimy rolę jaką pełni sztuczna inteligencja w działalności biznesowej oraz metody efektywnego jej wykorzystania. Omówimy typowe przykłady zastosowań, aspekty prawne związane z jej wykorzystaniem oraz perspektywy rozwoju. Odpowiemy też na najważniejsze pytanie: Jak sztuczna inteligencja może wspomóc działalność Twojej firmy?

  Zastosowanie sztucznej inteligencji może usprawnić różne aspekty prowadzenia działalności biznesowej. Przedsiębiorstwa korzystające ze sztucznej inteligencji są w stanie zaoferować szybszą i bardziej sprawną obsługę od przedsiębiorstw działających w modelu tradycyjnym. Z każdym kolejnym rokiem, różnice te będą się pogłębiać.

  Do najbardziej rozpowszechnionych narzędzi wykorzystujących sztuczną inteligencję należą boty. Boty przenoszą obsługę klientów na nowy, wyższy poziom, a ich wprowadzenie przyczynia się do obniżenia kosztów działalności i przyspieszenia procesu obsługi.

  Co istotne, wykorzystanie botów nie musi dotyczyć klientów bezpośrednio. Często boty wspierają pracę pracowników przedsiębiorstw i podnosząc efektywność ich pracy, pośrednio wpływają na lepszą obsługę klienta końcowego.

  Przedsiębiorstwa, które wdrażają sztuczną inteligencję, pierwotnie uzasadniają inwestycje wyłącznie potrzebą zwiększenia przychodów i obniżania kosztów. Zwykle jednak, wdrożenie tej technologii przyczynia się do powstawania nowych produktów, które są lepiej dostosowane do potrzeb klientów oraz do powstawania nowych źródeł przychodów.

   

  Udział w warsztatach jest bezpłatny
  Ilość miejsc jest jednak ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
  Ilość dostępnych miejsc: 35

  Partnerem merytorycznym warsztatów jest IBM Polska.

 • Goście specjalni

  Michał RobakUnima 2000

  Karol BancerzCCNEWS.pl

  dr Konrad StolarskiUniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

  Grażyna DadejIBM

  Emilia SmółkoIBM

  Marcin Mazurek| Unima 2000

  Laszlo BozzayIBM

  Maciej SzelemińskiIBM

Zarejestruj się teraz

Zarejestruj się teraz

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.