26/03/2019 - 26/03/2019 Udział bezpłatny Courtyard by Marriott Warsaw Airport, ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
 • Informacje poszerzone o wydarzeniu

  Warsztaty poświęcone są zastosowaniom sztucznej inteligencji w biznesie. W trakcie warsztatów przedstawimy rolę jaką pełni sztuczna inteligencja w działalności biznesowej oraz metody efektywnego jej wykorzystania. Omówimy typowe przykłady zastosowań, aspekty prawne związane z jej wykorzystaniem oraz perspektywy rozwoju. Odpowiemy też na najważniejsze pytanie: Jak sztuczna inteligencja może wspomóc działalność Twojej firmy?

  Zastosowanie sztucznej inteligencji może usprawnić różne aspekty prowadzenia działalności biznesowej. Przedsiębiorstwa korzystające ze sztucznej inteligencji są w stanie zaoferować szybszą i bardziej sprawną obsługę od przedsiębiorstw działających w modelu tradycyjnym. Z każdym kolejnym rokiem, różnice te będą się pogłębiać.

  Do najbardziej rozpowszechnionych narzędzi wykorzystujących sztuczną inteligencję należą boty. Boty przenoszą obsługę klientów na nowy, wyższy poziom, a ich wprowadzenie przyczynia się do obniżenia kosztów działalności i przyspieszenia procesu obsługi.

  Co istotne, wykorzystanie botów nie musi dotyczyć klientów bezpośrednio. Często boty wspierają pracę pracowników przedsiębiorstw i podnosząc efektywność ich pracy, pośrednio wpływają na lepszą obsługę klienta końcowego.

  Przedsiębiorstwa, które wdrażają sztuczną inteligencję, pierwotnie uzasadniają inwestycje wyłącznie potrzebą zwiększenia przychodów i obniżania kosztów. Zwykle jednak, wdrożenie tej technologii przyczynia się do powstawania nowych produktów, które są lepiej dostosowane do potrzeb klientów oraz do powstawania nowych źródeł przychodów.

   

  Udział w warsztatach jest bezpłatny
  Ilość miejsc jest jednak ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
  Ilość dostępnych miejsc: 35

  Partnerem merytorycznym warsztatów jest IBM Polska.

 • Goście specjalni

  Michał RobakUnima 2000

  Karol BancerzCCNEWS.pl

  dr Konrad StolarskiUniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

  Grażyna DadejIBM

  Emilia SmółkoIBM

  Marcin Mazurek| Unima 2000

  Laszlo BozzayIBM

  Maciej SzelemińskiIBM

Zarejestruj się teraz

Zarejestruj się teraz

Zaloguj się do konta

Uzupełnij poniższe pola aby się zarejestrować

Odzyskaj hasło.

Wpisz swój login lub adres e-mail aby odzyskać hasło.