Archiwa: Events

Customer Care Festival 2019

Maj 27

Największe wydarzenie branży customer care i call center w Polsce. Dwa dni przeładowane wieloma prezentacjami, spotkaniami i pokazami. Trzeci dzień to kilkanaście pasjonujących warsztatów, które w praktyczny sposób pokazują zastosowanie wiedzy zaprezentowanej podczas dwóch pierwszych dni. Wydarzenie bezpłatne. Wymagana rejestracja na stronie organizatora. Spotykamy się w samym centrum Warszawy.

Warszawa 8:00 - 17:00

Forum Liderów Rozwoju

Lut 26

G2A Arena, Rzeszów

V Forum Szefów Sprzedaży

Lis 22

Hotel AirPort Okęcie, Warszawa

FinTech & InsurTech Digital Congress

Lis 13

The Westin Warsaw Hotel 9:00 - 15:30

COLD CALLING

Lis 06

Innowacyjna metoda, która nauczy Cię sprzedawać efektywniej! Zadbaj o swoją większą sprzedaż oraz zacznij zdobywać klientów, którzy odmawiali współpracy. Szkolenie dla handlowców, freelancerów i managerów sprzedaży. Ogromny potencjał Cold Callingu w B2B. Do kogo dzwonić, aby wygrywać? Czyli Awatar Klienta w nowoczesny sposób. Social Selling, jako silny partner Cold Callingu. Największe przeszkody i problemy ludzi sprzedaży z wykonywaniem Cold Callingu. Działaj zgodnie z RODO.

GOLDEN FLOOR TOWER ul. Chłodna 51 09:00 - 17:00

Ścieżki rozwoju w Call Contact Center

Lis 14

Golden Floor Tomer, Warszawa 09:30 - 18:40

XII Insurance Forum

Paź 18

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI

Warszawa

XVI Warsaw International Banking Summit

Paź 18

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI

Warszawa

SUMMER DIGITAL SIGNAGE

Sie 08

Warszawa

Kontel Collaboration Roadshow: Sale konferencyjne i spółka

Cze 20

Kontel Collaboration Roadshow: Sale konferencyjne i spółka to wydarzenie dla partnetów handlowych. Jego celem jest zademonstrowanie funkcjonalności urządzeń do wideokonferencji takich firm, jak: Yealink, HRT, Altia Systems, KT, ClearOne, Reach oraz Plantronics. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział jest bezpłatny.

Wrocław, Hotel Terminal, ul. Rakietowa 33, Sala Odyssey

Kontel Collaboration Roadshow: Sale konferencyjne i spółka

Cze 06

Kontel Collaboration Roadshow: Sale konferencyjne i spółka to wydarzenie dla partnetów handlowych. Jego celem jest zademonstrowanie funkcjonalności urządzeń do wideokonferencji takich firm, jak: Yealink, HRT, Altia Systems, KT, ClearOne, Reach oraz Plantronics. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział jest bezpłatny.

Gdańsk, Hotel Almond, ul. Toruńska 12, Sala Vanilia 09:30 - 15:00

Nowe technologie w Contact Center

Maj 22

Na rynku pracy co raz trudniej znaleźć pracowników na tzw. słuchawkę. Rynek w Polsce się mocno zmienił, otworzył. Praca w Contact Center również uległa przeobrażeniu. Właśnie; kiedyś mieliśmy do czynienia z klasycznym Call Center, gdzie w zasadzie funkcjonowały tylko telefony oraz CRM, bądź inny system do prowadzenia i archiwizowania informacji o kliencie. Liczyła się przede wszystkim rozmowa z człowiekiem, bo ani skrypt, ani automat nie poradzi sobie przy tylu zmiennych, jak ludzkie emocje, czy niestandardowa sytuacja kliencka.

Warszawa

Gala wręczenia nagród konkursów Telemarketer Roku i Złota Słuchawka

Maj 24

Niezwykły wieczór zwycięzów dwóch najważniejszych konkursów branży call i contact center w Polsce - Telemarketer Roku 2018 i Złota Słuchawka odbędzie się 24 maja 2018 w Teatrze Capitol, w Warszawie. Uroczyste wręczenie nagród dla: - najlepszych konsultantów telefonicznych, - wspaniałych zespołów contact center, - wybitnych team managerów oraz - wyjątkowych projektów realizowanych w strukturach cc. Gala to wydarzenie, które przyciąga najważniejszych ekspertów i przedstawicieli branży cc, firm szkoleniowych oraz technologicznych. To wielkie wydarzenie, promujące najwyżysze standardy jakości w zdalnej obsłudzie klienta.

Warszawa, Teatr Capitol 19:00 - 01:00

Jakość w Call Center wyróżnić się na tle konkurencji

Maj 17

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym jednodniowym spotkaniu biznesowym pt. "Jakość w Call Center - Wyróżnić się na tle konkurencji". Spotkanie skierowane jest do praktyków reprezentujących różne branże z największych organizacji na rynku. Uczestnictwo daje możliwość wymienienia się doświadczeniem, poznania rozwiązań stosowanych przez największe organizacje na rynku oraz pozyskania cennych biznesowych kontaktów.

Adgar Plaza 09:30 - 17:00

Zaloguj się do konta

Uzupełnij poniższe pola aby się zarejestrować

Odzyskaj hasło.

Wpisz swój login lub adres e-mail aby odzyskać hasło.