Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

360 degree view of the customer

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Śledź nas

Daj nam CYNK :)

Marki: PKP Intercity

6 artykułow
Czytaj więcej

Polregio dostawia kolejne videomaty

Polregio, jeden z głównych przewoźników kolejowych w Polsce, ogłasza wprowadzenie 18 nowych videomatów na stacjach kolejowych, które łączą funkcję biletomatu z możliwością kontaktu wideo z konsultantem. To przełomowe rozwiązanie, które ma znacząco usprawnić proces zakupu biletów. Dodatkowo, spółka zapowiada rozpoczęcie postępowania w celu zainstalowania kolejnych 90 takich urządzeń, przy czym planuje się, że będzie można na nich zakupić bilety różnych przewoźników kolejowych.
Czytaj więcej

Rozdano SAP Innovation Awards 2023

Podczas gali SAP Innovation Awards wyróżniono jedenaście projektów transformacji cyfrowej w takich sektorach jak energetyka, eCommerce, transport, farmacja czy FMCG. Wśród tegorocznych laureatów znalazły się: Veolia, PSE, Pfleiderer, Lotte Wedel, PKP Intercity, Grupa CCC, Polpharma Biologics, Moris, AmRest, Agriplus, Aquael. Wyróżnienia wręczono podczas SAP NOW Poland 2023 – najważniejszego wydarzenia biznesowego polskiej społeczności SAP w tym roku.