Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

360 degree view of the customer

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Śledź nas

Daj nam CYNK :)

Marki: Orange

12 artykułow
Czytaj więcej

Orange Polska z innowacjami w ramach “telco as a platform”

Orange Polska, jedna z wiodących firm telekomunikacyjnych w Polsce, ogłosiła, że w przyszłym roku skupi się na realizacji projektów innowacyjnych zgodnych ze strategiczną wizją transformacji grupy w kluczowych kierunkach. Szef innowacji Orange Polska, Marcin Ratkiewicz, podczas Orange Open Tech Day w Paryżu, zaznaczył, że firma zamierza koncentrować się na integracji rozwiązań ICT z biznesem, cyberbezpieczeństwie, a także na projektach "telco as a platform".
Czytaj więcej

Nowa technologia połączeń wideo ViLTE dostępna w sieci Orange i Play

Sieć komórkowa Orange wprowadziła innowacyjną technologię połączeń wideo – ViLTE. Umożliwia ona prowadzenie rozmów wideo bez potrzeby pobierania dodatkowych aplikacji, dzięki wykorzystaniu sieci LTE. Jakość połączeń jest wysoka, opóźnienia są minimalne, a co ważne, korzystanie z technologii nie generuje dodatkowych opłat.
Czytaj więcej

Opłaty za połączenia z infolinią Orange – zarzuty Prezesa UOKiK

UOKiK otrzymał skargi dotyczące pobierania opłat za połączenia z infoliniami od klientów sieci Orange i nju mobile, na przykład przy składaniu reklamacji lub zgłaszaniu awarii. Prezes UOKiK Tomasz Chróstny wszczął postępowanie właściwe przeciwko Orange Polska. Przygląda się również praktykom T-Mobile, w toku jest również postępowanie wyjaśniające wobec P4. Za naruszenie zbiorowych interesów konsumentów grozi kara do 10 procent obrotu.
Czytaj więcej

Orange zweryfikuje klientów nową metodą biometryczną

Klienci sieci Orange w Polsce, którzy kontaktują się z operatorem za pośrednictwem jego infolinii mogą skorzystać z nowej metody uwierzytelnienia – za pomocą swojego własnego głosu. Teraz, zamiast podawać kod klienta lub odpowiadać na pytania weryfikacyjne, wystarczy przez kilka sekund porozmawiać z voicebotem Max lub z doradca klienta.