Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

360 degree view of the customer

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Śledź nas

Daj nam CYNK :)

Marki: Genesys

9 artykułow
Czytaj więcej

Genesys liderem w raporcie Omdia

W prestiżowym raporcie Omdia Universe Customer Engagement Platforms na lata 2023-24, Genesys, dostawca chmurowych rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji do orkiestracji doświadczeń, został uznany za lidera. Firma zdobyła uznanie za swoją platformę Genesys Cloud CX, która oferuje zaawansowane możliwości w dziedzinie innowacji, sztucznej inteligencji i zarządzania ścieżką klienta.
Czytaj więcej

Kompleksowe ujęcie procesu obsługi klienta – integracja systemów contact center z ERP i CRM

Integracja systemów contact center, ERP czy CRM może być różnie zrealizowana w zależności od tego, skąd wywodzi się integrator i firma, w której realizowany jest projekt. To wpływa na filozofię całego procesu i zupełnie odmienny sposób traktowania klienta końcowego, ale także na ostateczną cenę i możliwości dalszego rozwoju narzędzia.