Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

360 degree view of the customer

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Śledź nas

Daj nam CYNK :)

Marki: Gartner

5 artykułow
Czytaj więcej

Gartner: Wysokie koszty zakupu oprogramowania, to późniejsze większe narzekanie na decyzję

Według najnowszego raportu dotyczącego trendów technologicznych Gartner Digital Market na rok 2024, globalny rynek zakupu oprogramowania obecnie charakteryzuje się niepokojącą liczbą przypadków tzw. „żałowania zakupu” oraz „rezygnacji z produktu”. Pomimo że aż 96% kupujących oprogramowanie decyduje się na przygotowanie listy dostawców przed dokonaniem zakupu, 60% z nich doświadczyło niezadowolenia z zakupu w ciągu pierwszych 12–18 miesięcy.
Czytaj więcej

Totalne doświadczenia klienta to mix wszystkich (CX, EX, UX i MX) Experience

Total Experience to pojęcie odnoszące się do całkowitego wrażenia lub doświadczenia, jakie klient ma w związku z interakcją z produktem, usługą lub marką. TX łączy więc w holistyczny sposób wszystkie elementy, które mają ostateczny wpływ na całościowe CX klienta. W TX istotne będą więc zarówno elementy customer experience, jak i employee experience.