Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

360 degree view of the customer

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Śledź nas

Daj nam CYNK :)

Marki: ERGO Hestia

3 artykułów
Czytaj więcej

Nowa era zakupu ubezpieczeń: Wirtualna asystentka “Ola” sprzeda Ci polisę przez Messenger!

Rynek ubezpieczeń w Polsce przechodzi rewolucję! Wkrótce klienci będą mogli nabywać ubezpieczenia bezpośrednio poprzez komunikator Messenger dzięki nowemu projektowi insurtechowemu o nazwie "Polisa Online". Kluczowym elementem tej innowacji jest wirtualna asystentka "Ola" - czatbot zaprojektowany do rozmów z klientami i pomocy w doborze najlepszego ubezpieczenia.
Czytaj więcej

Na polskim rynku sukcesywnie spada jakość obsługi klientów

Jakość obsługi klientów na polskim rynku sukcesywnie spada, na co wskazują cykliczne badania prowadzone przez Polski Program Jakości Obsługi. Z ostatniej edycji tego badania wynika, że Polacy najgorzej oceniają m.in. wiedzę i kompetencje pracowników, czas obsługi oraz ceny i dostępność asortymentu. Jednak autorzy badania wskazują, że na tegoroczne surowe oceny konsumentów mogły wpłynąć wysoka inflacja i zaburzenia łańcuchów dostaw wywołane wojną.