Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

360 degree view of the customer

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Śledź nas

Daj nam CYNK :)

Marki: Altar

8 artykułow
Czytaj więcej

Transformacja cyfrowa w obsłudze klienta: wyzwania i możliwości

W dzisiejszym świecie, gdzie cyfrowe innowacje rozwijają się w błyskawicznym tempie, przedsiębiorstwa w każdej branży stoją przed zadaniem dostosowania się do nowej rzeczywistości. Transformacja cyfrowa w obsłudze klienta nie jest już opcją, ale koniecznością, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom konsumentów i utrzymać konkurencyjność na rynku. Ten artykuł rzuci światło na wyzwania i możliwości, które niesie ze sobą ten proces.
Czytaj więcej

ChatGPT w obsłudze klienta

"Przyszłość zaczyna się teraz" - to słynne słowa z filmu "Minority Report", który przedstawiał wizję przyszłości pełnej zaawansowanych technologii, w tym sztucznej inteligencji. Dziś już nie jest to tylko fikcja naukowa, ale rzeczywistość, w której coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z inteligentnych narzędzi, takich jak ChatGPT, w celu poprawy obsługi klienta.
Czytaj więcej

Gratka dla mistrzów

Już w najbliższy wtorek w Warszawie konferencja Future Customer Care – Mistrzowie Obsługi Klienta, adresowana do menadżerów zarządzających obszarem customer care. To ostatnia chwila na bezpłatną rejestrację: https://mistrzowieobslugi.pl/#rejestracja Konferencja jest dobrą okazją do poznania najlepszych praktyk,…
Czytaj więcej

Marlena Marcinkowska (NOTUS Finanse): Stawiamy na satysfakcję klienta

Pandemia zmieniła sposób działania sporej grupy firm. Nie zmieniła jednak tego, że o obsługę i satysfakcję klienta trzeba dbać zawsze - nawet w pandemii. Dlatego o dobrej i szybkiej obsłudze klienta, zwiększeniu wolumenu obsługiwanych leadów i podniesieniu efektywności, co skutkowało wycofywaniem z outsourcingu zleceń na telemarketing rozmawiamy z Marleną Marcinkowską, dyrektorem Działu Contact Center w NOTUS Finanse.
Czytaj więcej

Best practices: IVR

Dla wielu analityków i managerów obsługi klienta ułożenie dobrego drzewa IVR jest sporym wyzwaniem. Trzeba przeanalizować nie tylko strukturę problemów, z którymi telefonują do nas klienci, ale także przewidzieć logikę wybierania kolejnych przycisków na telefonie.