Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Widok 360

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Wybrana kategoria

ARTYKUŁ PARTNERA

72 artykułów
Czytaj więcej

Jakie są najlepsze produkty do włosów?

W dzisiejszych czasach na rynku jest tak wiele produktów do włosów, że może być trudno wiedzieć, które z nich są rzeczywiście warte swoich pieniędzy. Przy tak dużej ilości dostępnych opcji, łatwo jest dać się przytłoczyć i wybrać coś, co jest tanie lub popularne. Ale nie wszystkie produkty do włosów są stworzone tak samo.
Czytaj więcej

Test umiejętności języka angielskiego przed rozpoczęciem nauki

Coraz więcej Polaków decyduje się na kursy doszkalające z języka angielskiego. To zrozumiałe – w końcu znajomość języka obcego zapewnia znacznie łatwiejsze poruszanie się po dzisiejszym otwartym świecie zachodnim, lepszą pracę i wygodniejsze życie. Korzystać można z korepetycji w formie klasycznej, zdalnych lekcji przez Internet, czy popularnych aplikacji do nauki języka.
Czytaj więcej

Czy pozycjonowanie się opłaca?

Internet gwarantuje ogromne możliwości – zarówno użytkownikom, którzy mogą znaleźć w sieci odpowiedź na każde zapytanie, jak i firmom skutecznie promującym swoje produkty i usługi. Jednak jeśli prowadzisz własny biznes, to możesz pozyskać klientów online tylko wtedy, gdy zdobędziesz widoczność w wynikach wyszukiwania. Postaw więc na skuteczną optymalizację swojej strony WWW. Ale najpierw sprawdź, czy pozycjonowanie się opłaca. Przekonaj się, że SEO naprawdę jest skuteczne. Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej

Podstawy tłumaczeń biznesowych

Samoobsługa online to nie tylko ukłon w stronę klientów. To niezbędny element działalności, który pozwala nie tylko ograniczać koszty, ale i utrzymywać zadowolenie użytkowników. Usług self-service oczekuje pokolenie millenialsów: według „Harvard Business Review”, aż 8 na 10 respondentów woli samodzielnie poszukać rozwiązania problemu, zanim skontaktuje się z przedstawicielem firmy.
Czytaj więcej

Big Data Developer – kwalifikacje, zarobki i możliwości rozwoju

Ilość przechowywanych i przetwarzanych danych rośnie z roku na rok. Nic więc dziwnego, że w branży IT nieustannie potrzebne są osoby, które specjalizują się w analizowaniu i bezpieczeństwie informacji dostępnych w różnego rodzaju bazach danych. Big Data Developer to odpowiedź na to zapotrzebowanie. Osoba na tym stanowisku musi posiadać szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Na czym polega taka praca i jakie są do tego potrzebne kwalifikacje? Na jakie zarobki i perspektywy rozwoju można liczyć? Podpowiadamy.
Czytaj więcej

Google Workspace – szybki poradnik, dzięki któremu poznasz funkcjonalność platformy

Google Workspace to dostępny w chmurze zestaw aplikacji służących do pracy i komunikacji w firmie. Usługa dostępna jest w czterech planach subskrypcyjnych, które zostały skonstruowane w taki sposób, aby każde przedsiębiorstwo mogło dopasować usługę do swoich konkretnych potrzeb. W pakietach znajdziemy m.in. profesjonalną pocztę dla firm, przestrzeń na dysku w chmurze, aplikacje do komunikacji w zespole oraz programy biurowe.
Czytaj więcej

Papier – odrobina historii

Choć dzisiaj trudno jest w to uwierzyć, papier wcale nie towarzyszy nam od zawsze. W książkach czytamy o glinianych tabliczkach i z niedowierzaniem słuchamy historii o tym, jak wyglądały początki produkcji papierowych arkuszy. Dzisiaj produkcja tego artykułu jest na bardzo zaawansowanym poziomie. Z jego przetworów korzystamy na co dzień, zarówno z cienkich arkuszy papieru biurowego czy ksero, jak i z papieru w wersji premium, o dużej gramaturze i sztywności. Jak powstaje i od kiedy w ogóle jest produkowany? Czym są przetwory papiernicze i gdzie znajdują swoje zastosowanie? Na te pytania odpowiedzi znajdziesz poniżej.
Czytaj więcej

Spadek sprzedaży kredytów mieszkaniowych w 2022 roku

W 2021 roku banki święciły triumfy z uwagi na rosnącą sprzedaż kredytów mieszkaniowych. Sprzyjały temu utrzymujące się w Polsce przez długi czas rekordowo niskie stopy procentowe. Te jednak uległy zmianie w październiku, listopadzie i grudniu 2021 roku, a później jeszcze w 2022 roku. Czy zatem w 2022 będziemy obserwować spadek sprzedaży kredytów mieszkaniowych?
Czytaj więcej

Dotrzyj do zagranicznych klientów, za pomocą ich lokalnych numerów

Bycie członkiem Unii Europejskiej daje szereg korzyści, oraz zwiększa możliwości krajowych firm do współpracy na zagranicznym rynku, zaś zwiększając zasięg firmy, ułatwiamy dostęp do nowych technologii, pozwalając na jej szybszy rozwój. W ramach wspólnoty wprowadzane są usprawnienia dotyczące między innymi importu i eksportu, mimo to przedsiębiorcy nadal napotykają na trudne do przejścia bariery oraz wygórowane wymogi, które często skutecznie odstraszają od działań na rynkach zagranicznych i spowalniają proces ekspansji.