Wybrana kategoria

ARTYKUŁ PARTNERA

48 artykułow
więcej

Najlepsza oferta dla firm eCommerce

Badania Gemius dla e-commerce Polska wskazują, że klienci e-commerce cenią sobie ofertę szybkiej, taniej i niezawodnej dostawy, która znajduje się wśród najczęściej wymienianych czynników motywujących klientów.
więcej

Kurier w e-commerce

Przesyłki dla firm w branży e-commerce stanowią jeden z kluczowych elementów działalności, pozostając jednocześnie w dużym stopniu poza kontrolą firmy. Stąd kluczowa jest współpraca z jedną z wiarygodnych i kompetentnych firm kurierskich.
więcej

10 lat niezwykłej podróży

Nierzadko po biznesie pełnym zakrętów i odcinków specjalnych. Ale każda podróż to emocje, które napędzają do działania! Każda podróż to cele – które realizujesz i wchodzisz wciąż wyżej i wyżej – na szczyt!
więcej

SIP TRUNK jako kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne

SIP Trunk to usługa stanowiąca alternatywę dla tradycyjnych połączeń telefonicznych, daje możliwości nowoczesnej komunikacji. Należy do najbardziej opłacalnego rozwiązania dla firm, realizujących wiele rozmów telefonicznych. Sprawdzi się doskonale, jeśli Twoja firma ma zapotrzebowanie na polską numeracją komórkową oraz stacjonarną, lub zagraniczne numery do systemu call center.
więcej

4 sporty, które Polacy kochają oglądać w telewizji

Polska co prawda nie jest nacją, która odnosi sukcesy w wielu dyscyplinach, ale jednak trzeba przyznać, że niektóre triumfy naszych zawodników na światowych arenach bardzo nas cieszą. Nie dość, że przeżywamy wraz z nimi dodatkowe emocje, które wprawiają nas w dobry nastrój, to dodatkowo jest to duma z naszego kraju i wzbudzanie uczuć patriotycznych.
więcej

Etyka w branży PR — jakimi zasadami kierują się PR-owcy?

Zasady etyki, którymi powinni kierować się PR-owcy, to przede wszystkim zapobieganie dezinformacji, dzielenie się rzetelnymi wiadomościami, relacjonowanie faktów we właściwym kontekście, a także ochrona prywatności klientów. Kodeks etyki z 2019 roku to spis najważniejszych dewiz stanowiących wskazówki dla zespołów agencji public relations. Na co powinni zwrócić szczególną uwagę ich pracownicy?
więcej

Nowy standard wirtualnych spotkań

Mowa ciała jest głównym elementem komunikacji interpersonalnej, a jej efektywne wyrażenie jest możliwe tylko wtedy, gdy sami obserwujemy i jednocześnie jesteśmy dobrze widoczni dla naszych rozmówców. W Axium zdajemy sobie sprawę, że niezakłócony obraz ma kluczowe znaczenie dla skutecznej komunikacji podczas spotkań online. Z tego właśnie powodu do oferty wprowadziliśmy nowy produkt firmy Axtel – kamerę internetową AX-FHD Webcam Pro.