Browsing Category

ARTYKUŁ PARTNERA

54 posts
Read More

Dotrzyj do zagranicznych klientów, za pomocą ich lokalnych numerów

Bycie członkiem Unii Europejskiej daje szereg korzyści, oraz zwiększa możliwości krajowych firm do współpracy na zagranicznym rynku, zaś zwiększając zasięg firmy, ułatwiamy dostęp do nowych technologii, pozwalając na jej szybszy rozwój. W ramach wspólnoty wprowadzane są usprawnienia dotyczące między innymi importu i eksportu, mimo to przedsiębiorcy nadal napotykają na trudne do przejścia bariery oraz wygórowane wymogi, które często skutecznie odstraszają od działań na rynkach zagranicznych i spowalniają proces ekspansji.
Read More

Aktywne biuro to wyższa skuteczność

Jeżeli pracujesz w biurze, przy komputerze, doskonale wiesz, jakim obciążeniem dla kręgosłupa jest spędzanie wielu godzin w jednej pozycji. Ból kręgosłupa i szyi to tylko niektóre z możliwych dolegliwości. Poważniejsze są skutki długofalowe, a zaliczyć do nich można nawet trwałe zmiany zwyrodnieniowe.
Read More

Media System rozwija swój kanał na YouTube

Przez ostatnią dekadę firmie Media System z powodzeniem udaje się tworzyć organizację, która stawia coraz mocniejsze kroki w branży Contact Center. Przez wiele lat czerpali oni wzorce od najlepszych. Przeszli długą drogę pełną ciekawych wyzwań, które wymagały od nich wiele samodyscypliny, nauki, ale także kreowania nowych rozwiązań.
Read More

Najlepsza oferta dla firm eCommerce

Badania Gemius dla e-commerce Polska wskazują, że klienci e-commerce cenią sobie ofertę szybkiej, taniej i niezawodnej dostawy, która znajduje się wśród najczęściej wymienianych czynników motywujących klientów.
Read More

Kurier w e-commerce

Przesyłki dla firm w branży e-commerce stanowią jeden z kluczowych elementów działalności, pozostając jednocześnie w dużym stopniu poza kontrolą firmy. Stąd kluczowa jest współpraca z jedną z wiarygodnych i kompetentnych firm kurierskich.
Read More

10 lat niezwykłej podróży

Nierzadko po biznesie pełnym zakrętów i odcinków specjalnych. Ale każda podróż to emocje, które napędzają do działania! Każda podróż to cele – które realizujesz i wchodzisz wciąż wyżej i wyżej – na szczyt!
Read More

SIP TRUNK jako kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne

SIP Trunk to usługa stanowiąca alternatywę dla tradycyjnych połączeń telefonicznych, daje możliwości nowoczesnej komunikacji. Należy do najbardziej opłacalnego rozwiązania dla firm, realizujących wiele rozmów telefonicznych. Sprawdzi się doskonale, jeśli Twoja firma ma zapotrzebowanie na polską numeracją komórkową oraz stacjonarną, lub zagraniczne numery do systemu call center.
Read More

4 sporty, które Polacy kochają oglądać w telewizji

Polska co prawda nie jest nacją, która odnosi sukcesy w wielu dyscyplinach, ale jednak trzeba przyznać, że niektóre triumfy naszych zawodników na światowych arenach bardzo nas cieszą. Nie dość, że przeżywamy wraz z nimi dodatkowe emocje, które wprawiają nas w dobry nastrój, to dodatkowo jest to duma z naszego kraju i wzbudzanie uczuć patriotycznych.
Read More

Proces odpowiedniego oczyszczania twarzy krok po kroku

Oczyszczanie twarzy to jeden z etapów pielęgnacji, o którym warto pamiętać każdego dnia. Codziennie na skórze twarzy gromadzą się różnego rodzaju zabrudzenia i drobnoustroje, których usunięcie jest niezbędne do tego, by skóra była w nienagannym stanie przez długi czas.
Read More

Etyka w branży PR — jakimi zasadami kierują się PR-owcy?

Zasady etyki, którymi powinni kierować się PR-owcy, to przede wszystkim zapobieganie dezinformacji, dzielenie się rzetelnymi wiadomościami, relacjonowanie faktów we właściwym kontekście, a także ochrona prywatności klientów. Kodeks etyki z 2019 roku to spis najważniejszych dewiz stanowiących wskazówki dla zespołów agencji public relations. Na co powinni zwrócić szczególną uwagę ich pracownicy?
Read More

Nowy standard wirtualnych spotkań

Mowa ciała jest głównym elementem komunikacji interpersonalnej, a jej efektywne wyrażenie jest możliwe tylko wtedy, gdy sami obserwujemy i jednocześnie jesteśmy dobrze widoczni dla naszych rozmówców. W Axium zdajemy sobie sprawę, że niezakłócony obraz ma kluczowe znaczenie dla skutecznej komunikacji podczas spotkań online. Z tego właśnie powodu do oferty wprowadziliśmy nowy produkt firmy Axtel – kamerę internetową AX-FHD Webcam Pro.