Vee zaprezentowało Vee Health Suite

Vee Care zaprezentowało moduł usługi Vee Health Suite, które dedykowane jest branży medycznej. Nowy produkt Vee wyposażony w sztuczną inteligencję ma wspomóc placówki medyczne w telefonicznej obsłudze pacjentów.

Uruchomienie nowej usługi ma pozwolić placówkom medycznym na zwiększenie szybkości uzyskiwania informacji o odwoływanych i przekładanych wizytach, znaczące obniżenie kosztów realizacji procesu potwierdzania wizyt, a także zwiększenia liczby deklaracji składanych przez pacjentów oraz stopnia pewności co do tych deklaracji.

Moduł Vee Health Suite zajmuje się kompleksową obsługą procesu potwierdzania terminów wizyt pacjentów, a więc aktualnie ważnego problemu dotykającego branżę zarówno stomatologiczną, jak i ogólnie medyczną. Oparta o autorską technologię sztucznej inteligencji, automatyczna recepcjonistka “Vee” wykonuje setki jednoczesnych połączeń telefonicznych do pacjentów umówionych na wizyty wskazane w grafikach placówek. Pacjenci odbierający telefon od vee w trakcie naturalnej i uprzejmej rozmowy mogą potwierdzić termin swojej wizyty, jak również poprosić o jej przełożenie lub odwołanie. W przypadku braku odebrania telefonu, vee będzie próbować skontaktować się z pacjentem wielokrotnie, jednak nie częściej niż co 3 godziny. Komunikacja telefoniczna, która uznawana jest za najskuteczniejszą formę kontaktu z pacjentem rozszerzona jest w rozwiązaniu Vee Health Suite także o kanał SMS, pełniący funkcję uzupełniającą (tj. informowanie o przyczynie kontaktu, szczegółach zaplanowanej wizyty oraz możliwych metodach poinformowania o chęci jej odwołania). Pierwszy kontakt telefoniczny zakładany jest na 3 dni przed terminem wizyty, zaś ostatni na dzień przed lub w dniu wizyty. Taki harmonogram realizacji połączeń ma na celu umożliwienie placówce jak najszybszego uzyskania informacji o odwołanych wizytach – dając recepcji czas na zapełnienie wolnego terminu inną wizytą. Placówka o odwołanych lub przekładanych przez pacjentów wizytach informowana jest natychmiast – zarówno poprzez panel Vee Health Suite, jak i powiadomienia SMS lub e-mail.

Vee Health Suite zaprezentowane zostało po raz pierwszy na targach Warsaw Dental Medica Show w podwarszawskim Ptak Expo 7-9 września 2023 r.

Rozwiązanie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem uczestników targów, co zostało potwierdzone przeprowadzeniem przez zespół Vee w ciągu 3 dni targów łącznie ponad 300 prezentacji produktu. Nawiązane kontakty pozwolą spółce Vee Care realizować współpracę zarówno z klientami z branży stomatologicznej, jak również z partnerami technologicznymi oraz dystrybutorami produktów i rozwiązań dla dentystów.

W najbliższych miesiącach spółka udostępni kolejny moduł Vee Health Suite, umożliwiający automatyczne odbieranie nawet do 100 jednoczesnych połączeń przychodzących na recepcję, a następnie określanie tematu rozmowy, pobieranie danych rozmówcy, przekierowywanie połączeń do wskazanych osób, udzielanie podstawowych informacji o placówce oraz zapisywanie i udostępnianie szczegółów rozmowy personelowi placówki.

Grupa Vee S.A. jest znana na rynku rozwiązań call center[2] z wysokiej efektywności realizacji automatycznych kampanii wychodzących, wynikającej z unikalnego poziomu customer experience[1], wykorzystywania przełomowej technologii Brilliance oraz dużego doświadczenia w projektowaniu i optymalizacji procesów obsługi klienta w korporacjach z m.in. sektora medycznego, bankowego, ubezpieczeniowego i energetycznego. W segmencie medycznym rozwiązania Vee umożliwiają klientom uzyskiwanie konkretnej deklaracji ze strony pacjentów na poziomie 75% ogółu potwierdzanych terminów wizyt. Obecnie Grupa obsługuje na zlecenie swoich klientów średnio ponad 610 tys. spraw miesięcznie, co przekłada się na wykonywanie ok. 3,3 mln prób połączeń w skali miesiąca.

Słownik
1. customer experience. to suma wszystkich doświadczeń jakie klient ma z naszą firmą we wszystkich możliwych kanałach kontaktu i punktach styku…
2. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Na linie lotnicze skarżymy się coraz częściej

Polscy pasażerowie są w europejskiej czołówce pod względem liczby skarg składanych na przewoźników lotniczych. Z roku na rok takich skarg przybywa, co wynika z rosnącej świadomości konsumentów w zakresie przysługujących im praw. Linie lotnicze wskazują, że unijne rozporządzenie, które określa prawa pasażerów w ruchu lotniczym, jest niejasne i pozostawia duże pole do interpretacji przepisów. Komisja Europejska rozważa jego nowelizację, nie zamierza jednak ograniczać zakresu ochrony przysługującej podróżnym.