InPost zabierze nieloty z lotniska Okęcie

InPost wprowadza nowość na Lotnisku Chopina: Paczkomat dla przedmiotów zabronionych w bagażu podręcznym.

Każdy, kto kiedykolwiek podróżował samolotem, zna ten nieprzyjemny moment, gdy podczas kontroli bezpieczeństwa okazuje się, że w bagażu podręcznym znajdują się przedmioty, które nie powinny się tam znaleźć. Dzięki nowej usłudze InPost Group, taki problem przestaje być irytującym utrudnieniem.

– InPost przedstawia ogromne ułatwienie w podróżowaniu! Od teraz pasażerowie odlatujący z Lotniska Chopina w Warszawie zyskają możliwość wysłania przez Paczkomat InPost przedmiotów, których nie można przewozić w bagażu podręcznym, np. ostrych narzędzi lub płynów powyżej 100 ml. Spokojnie! Uratujemy Twoje rzeczy – informuje Rafał Brzoska, CEO InPost.

Nowy Paczkomat zostanie zlokalizowany w strefie kontroli bagażu przy przejściu Fast Track E. Dzięki temu, podróżni będą mogli zapakować niedozwolone przedmioty na specjalnie wyznaczonym do tego stoisku, a następnie, korzystając z aplikacji InPost Mobile, nadać przesyłkę przez Paczkomat. Cenne przedmioty nie trafią w ten sposób do kosza na śmieci, ale zostaną bezpiecznie wysłane do wybranego Paczkomatu lub na wskazany adres.

Aby ułatwić korzystanie z nowej usługi, na miejscu będą dostępni przeszkoleni pracownicy Lotniska Chopina. Jak podkreśla Brzoska, takie innowacje mają za zadanie ułatwienie życia klientom: “Przez wiele miesięcy testowaliśmy wyjątkową usługę, aby ułatwić życie pasażerom na lotniskach. I udało się! Właśnie tak ułatwiamy życie w InPost!”

Nowa usługa InPost to świetna wiadomość dla wszystkich podróżujących z Warszawy, którzy nie chcą martwić się o przedmioty zabronione w bagażu podręcznym.

REKLAMA

5 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *