Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

speaker recognition

(inaczej voiceprint) to biometryczna technika identyfikacji osoby poprzez analizę jej charakterystycznych cech głosu, takich jak ton, tempo, intonacja, dykcja, czy też inne właściwości akustyczne. Technologia ta działa na podobnej zasadzie jak odciski palców, czy DNA, pozwalając na stworzenie unikalnego profilu mówcy, który może być użyty do identyfikacji, weryfikacji lub autoryzacji danej osoby. Voiceprint stosowany jest między innymi w systemach bezpieczeństwa, bankowości elektronicznej, czy centach obsługi klienta, a także w wywiadzie i służbach specjalnych.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

ING Z wideoobsługą hipoteczną

ING Bank Śląski rozszerzył sposoby umawiania się na spotkania wideo ze specjalistami hipotecznymi. Od teraz klienci mogą to zrobić bezpośrednio w aplikacji Moje ING lub za pośrednictwem strony www.

Już od kilku tygodni klienci, zainteresowani nowym kredytem hipotecznym w ING, mają możliwość spotkania z ekspertem poprzez wideo. Do tej pory umówienie takiego spotkania było możliwe przez specjalistę w miejscu spotkań. Od teraz, klienci mogą zrobić to samodzielnie w Moim ING lub poprzez formularz kontaktowy na www.ing.pl

Dzięki nowej formie kontaktu z nami, jaką są spotkania wideo, chcemy dać klientom jeszcze szerszy dostęp do specjalistów hipotecznych naszego Banku. Wiemy, jak ważna jest dla klienta z jednej strony możliwość załatwienia sprawy zdalnie, a z drugiej kontakt z żywą osobą, która zapewnia wsparcie i ekspercką wiedzę. Spotkania wideo wydają się idealnie odpowiadać na obie te potrzeby – powiedział Sylwester Gorzeń, Centre of Expertise Lead[1], odpowiadający za kanały sprzedaży kredytów hipotecznych ING Banku Śląskiego.

Klient umawiając się na takie spotkanie ma możliwość wyboru placówki, z pracownikiem której chce porozmawiać. W kolejnym kroku zaznacza dogodny dla siebie termin, wpisuje dane kontaktowe i to wszystko. Połączenie jest w pełni bezpieczne i łatwe – nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania ani[2] logowania do bankowości.

Podczas umawiana się na spotkanie wideo warto od razu zwrócić uwagę na lokalizację placówki – wszystkie formalności można załatwić zdalnie, natomiast podpisanie umowy odbywa się w miejscu spotkań. Sama rozmowa nie rożni się od tej przeprowadzonej w tradycyjny sposób. Można nie tylko posłuchać ale także zobaczyć (dzięki możliwości współdzielenia ekranu) przygotowaną ofertę i inne materiały oraz złożyć wniosek kredytowy – dodaje Łukasz Parzyk, Expert Lead odpowiedzialny za wdrożenie narzędzia w sieci sprzedaży ING Banku Śląskiego.

Ze spotkań wideo mogą korzystać zarówno obecni jak i nowi klienci.

Słownik
1. Lead. jednostka lub firma, która jest potencjalnie zainteresowana danym produktem bądź usługą.
2. ani. inaczej Automatic Number Identification lub caller id – numer telefonu dzwoniącego.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Toyota Leasing Polska z e-podpisem

Toyota Leasing Polska umożliwiła zawieranie umów leasingu i najmu za pomocą podpisu elektronicznego. Teraz dzięki platformie Autenti, podpisywanie umowy może odbywać się całkowicie online, w prosty i bezpieczny sposób.
Czytaj więcej

Credit Agricole obsłuży klientów po kaszëbsku

Sprawdze naju i uzdrzi, jak baro nama na Tobie zanolego - Credit Agricole po raz kolejny udowadnia, jak ważne są dla niego dobre relacje z klientami. Po entuzjastycznym przyjęciu akcji „Godomy po slonsku” bank zdecydował się kontynuować akcję na Pomorzu i nawiązać bliższy kontakt z mieszkańcami Kaszub.