Rezerwacja spotkań z bankierami Alior Banku również przez infolinię

Alior Bank rozszerza współpracę z serwisem Booksy.

Alior Bank rozpoczął współpracę z platformą Booksy w maju 2020 roku, w czasie pandemii COVID-19. Dzięki dużemu zainteresowaniu klientów ta forma umawiania wizyt na stałe przyjęła się w praktyce banku. W marcu br. dotychczasowa współpraca z tą firmą została rozszerzona o możliwość umówienia spotkania w oddziale banku przez infolinię. Dzięki tej nowej funkcjonalności, konsultant podczas rozmowy telefonicznej, może ustalić termin spotkania, a następnie wprowadzić wizytę do kalendarza Booksy. Dostępność świadczonych przez oddział usług jest prezentowana w profilu każdej placówki w aplikacji tej firmy.

Booksy to polska aplikacja umożliwiająca umawianie wizyt u różnych usługodawców działających w branży beauty, finansowej czy telekomunikacyjnej.

– Klienci chcą korzystać z naszych usług na takich samych zasadach, na jakich robią to w innych dziedzinach życia, czyli zdalnie. Umawianie wizyt bez kolejek i ograniczeń czasowych, automatyczne przypomnienia, czy możliwość zmiany terminu w dowolnym momencie, czynią bankowość bardziej przyjazną i dostępną. Zależy nam na tym, aby rozwijać kolejne kanały kontaktu, dlatego rozwijamy współpracę z Booksy. Jest to także duże ułatwienie pracy naszych bankierów – mówi Marcin Nowakowski, dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży Klienta Indywidualnego Alior Banku.

Z opcji umawiania wizyt w Alior Banku poprzez aplikację Booksy mogą korzystać klienci indywidualni i mikroprzedsiębiorcy, w celu załatwienia spraw, takich jak założenie lub obsługa konta osobistego i firmowego, wzięcie pożyczki, kredytu czy założenie bądź zamknięcie lokaty.

Początkowo, spotkania z bankierami można było rezerwować w 46 oddziałach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Następnie rozszerzono współpracę o możliwość umówienia wizyty we wszystkich oddziałach własnych. Klienci Alior Banku będą mogli planować w ten sposób także spotkania z bankierami Centrów Hipotecznych, specjalizujących się w udzielaniu kredytów hipotecznych.

– Cieszymy się, że możemy zaproponować naszemu partnerowi biznesowemu i jego klientom rozwiązanie, które ułatwia proces obsługi. Synchronizacja kalendarzy pozwala na bieżące uzupełnienie terminarzy bankierów o wizyty spływające z Infolinii banku. Wspólnymi siłami możemy zapewnić klientom jeszcze większe poczucie komfortu podczas rezerwacji wizyt — mówi Łukasz Szymak, Country Manager Booksy Polska.

Kalendarze Booksy są zsynchronizowane z kalendarzami Alior Banku. Dzięki temu, bankierzy otrzymują powiadomienia o spotkaniach bezpośrednio do swojego terminarza. Z kolei klient na bieżąco widzi dostępność danej osoby na potrzeby rezerwacji wizyty.

Od stycznia do listopada ub. r. za pośrednictwem platformy umówiono aż 7 tys. wizyt w placówkach Alior Banku.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Więcej omnichannelu w Banku Millennium

Bank Millennium odświeżył proces wnioskowania o produkty pożyczkowe zgodnie z podejściem omnichannel. O dodatkowe środki można wnioskować poprzez dowolny kanał w pełni zdalnie lub hybrydowo - online ze wsparciem pracownika infolinii lub placówki.
Czytaj więcej

PKO Bank Polski szuka Tajemniczego Klienta

PKO Bank Polski ogłosił przetarg na wybór dostawców świadczącą usługi w zakresie badań Tajemniczego Klienta. Celem badania jest monitoring poziomu jakości obsługi, poziomu realizacji standardów oraz wytycznych sprzedażowych. Oferty można składać do 29 października 2021 roku.