Volkswagen Bank z bankowością internetową i mobilną także w języku angielskim oraz niemieckim

Volkswagen Bank wprowadził w swojej aplikacji mobilnej obsługę systemu w trzech językach. Obok języka polskiego, klienci mają do wyboru także język angielski i niemiecki.

– W polskim oddziale Volkswagen Banku kilka lat temu wdrożyliśmy nowy system bankowości internetowej i mobilnej zgodny z PSD2, odpowiadający potrzebom wszystkich klientów oraz ułatwiający codzienne transakcje i rozliczenia. Poza wersją internetową, udostępniliśmy także aplikację mobilną dostępną na systemy operacyjne iOS, Android i Huawei. Bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna dostępne są w języku polskim, angielskim i niemieckim. Dobrze wpisują się w naszą strategię bycia długofalowym partnerem dla naszych klientów. Dzięki naszym rozwiązaniom osoby mówiące nie tylko po polsku, ale także po angielsku czy niemiecku, bez kłopotów mogą założyć konto osobiste czy firmowe, korzystać z naszych innych produktów bankowych takich jak lokaty czy kredyty. Naszą misją jest kreowanie nowoczesnego i przyjaznego świata finansów, w którym każdy czuje się dobrze – mówi Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

Umożliwienie korzystania z bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej w języku angielskim i niemieckim, co podkreśla Volkswagen Bank, to odpowiedź na zmieniające się potrzeby rynku i otwarcie na nowe grupy klientów. 

Informacja o bardziej wygodnym i intuicyjnym dostępie do produktów i usług Volkswagen Banku może być szczególnie cenną wiadomością dla obcokrajowców, którzy na co dzień nie używają języka polskiego. Na uwagę zasługuje też fakt, że z wyżej wymienionych ułatwień językowych mogą skorzystać zarówno klienci detaliczni, jak i firmowi, w tym posiadacze kredytu samochodowego czy gotówkowego w Volkswagen Banku z kontem za 0 zł.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *