Contact Center poprowadzi infolinię dla UIH Poland

Spółka Contact Center (grupa kapitałowa Arteria S.A.) poinformowała o nawiązaniu współpracy z firmą United Imaging Healthcare Poland. W ramach współpracy spółka prowadzić będzie dla UIH Poland biuro obsługi klienta.

– Będąca naszym klientem międzynarodowa firma United Imaging Healthcare z oddziałem w Polsce dostarcza urządzenia obrazujące do placówek medycznych w całej Europie. Każde z nich jest przykładem przełomowych technologii opracowanych, by pomagać ludziom. – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Contact Center[1]Ten niezwykle zaawansowany sprzęt medyczny wymaga specjalistycznego wsparcia technicznego, a tym samym zaufanego partnera, który będzie gwarantem usług najwyższej jakości. Od początku lutego to właśnie Contact Center odpowiada za obsługę zgłoszeń napływających z Polski i całej Europy, związanych z urządzeniami do obrazowania.

Konsultanci infolinii prowadzonej dla UIH Poland będą odpowiadali za udzielanie informacji, przyjmowanie zgłoszeń awarii i zgłoszeń od użytkowników dostarczanego przez UIH Poland sprzętu. Realizację działań dla spółki rozpoczęto w lutym br., lecz dopiero teraz obie firmy zdecydowały się poinformować o nawiązanej współpracy.

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Konsolidacje na rynku się nie skończą

Niemal w każdym branżowym podsumowaniu roku i prognozie rynkowej na następny pojawia się słowo konsolidacja. Przełom maja i kwietnia nie jest dobrym momentem na prognozowanie tego, co nas czeka – dlatego zapytaliśmy o to, co o tym sądzą szefowie wiodących call center outsourcingowych.
Czytaj więcej

40 języków outsourcingu

Krajowe centra usług dla biznesu obsługują klientów w 40 językach. Międzynarodowe koncerny zlecają polskim centrom coraz bardziej zaawansowane procesy, które wymagają dużego doświadczenia i wysokich kompetencji.