Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

mystery shopper

(inaczej tajemniczy klient) to osoba zatrudniona przez firmę lub agencję, której zadaniem jest odwiedzenie sklepu lub punktu sprzedaży i dokonanie zakupów lub uzyskanie informacji na temat produktów lub usług oferowanych przez daną firmę. Celem tajemniczego klienta jest przeprowadzenie niezależnej oceny jakości obsługi klienta, poziomu sprzedaży lub jakości produktów lub usług.

Tajemniczy klient często udaje klienta typowego, a następnie ocenia wszystkie aspekty obsługi klienta, takie jak uprzejmość i pomocność sprzedawcy, czystość sklepu, jakość produktów lub usług i ogólną jakość doświadczenia zakupowego. Oceny te są później raportowane firmie lub agencji, która zleciła wykonanie badania.

Tajemniczy klient jest używany przez firmy, aby zbierać informacje o jakości obsługi klienta i jakości produktów lub usług oferowanych przez konkurencję lub w ramach własnej firmy. Ta metoda pozwala firmom na poprawę jakości swoich produktów lub usług oraz na szkolenie personelu, co zwiększa lojalność klientów i zyski firmy.

Śledź nas

Daj nam CYNK :)

Voice Contact Center obsłuży klientów Taurona

Contact Center VCC, zajmie się kompleksową obsługą klientów Grupy TAURON. Współpraca obejmie realizację procesów obsługowych i sprzedażowych na infolinii oraz w elektronicznych kanałach kontaktu.

– Istotnym aspektem, będzie połączenie naszego doświadczenia z zakresu customer experience[1] z wiedzą ekspercką zespołu TAURONA. Oczekujemy, że ta synergia przełoży się na obsługę na najwyższym poziomie jakościowym i maksymalizację efektywności wspólnych działań. Naszym zadaniem jest profesjonalne i skuteczne załatwienie sprawy klienta TAURONA, zgodnie z procedurami i wytycznymi oraz przekazanie mu zrozumiałych i użytecznych informacji. To wymaga od konsultantów wysokiego poziomu wiedzy – mówi Rafał Matuszewski, Project Manager w VCC.

Ze względu na specyfikę projektu, zespół TAURONA zaplanował szkolenia mające na celu transfer wiedzy, wdrożenie niezbędnych procedur, a także zbudowanie świadomości marki w zespole VCC dedykowanym do projektu.

Obecna sytuacja na rynku energetycznym zmienia się dynamicznie, dlatego klienci oczekują od nas rzetelnych informacji i profesjonalnej obsługi. Satysfakcja klientów jest jednym z celów strategicznych naszej Spółki. Jestem przekonany, że doświadczenie VCC pomoże nam w realizacji tego, ważnego dla nas, zadania. – powiedział Krzysztof Rosiński Dyrektor Centrum Zarządzania Mobilnymi Kanałami Kontaktu w TAURON Obsługa Klienta.

VCC pozyskało kontrakt na drodze przetargu. Aktualna umowa podpisana z TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o. będzie obowiązywała cztery lata.

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o. świadczy usługi na rzecz Spółek Grupy TAURON oraz ich klientów. Klienci mogą kontaktować się z TAURONEM elektronicznie – do dyspozycji mają serwis i aplikację Mój TAURON, formularze kontaktowe i czat na stronach internetowych oraz komunikator Messenger. Z pracownikami lub współpracownikami TAURONA, klienci mogą spotkać się też bezpośrednio – w stacjonarnych punktach obsługi klienta i punktach partnerskich, zlokalizowanych na terenie południowo-zachodniej polski. Do dyspozycji klientów pozostają też konsultanci obsługujący infolinie. Mało popularnym kanałem kontaktu staje się tradycyjna poczta – jednak TAURON udostępnia też adresy pocztowe – na które klienci mogą korespondencyjnie wysyłać sprawy i zapytania.  

Słownik
1. customer experience. to suma wszystkich doświadczeń jakie klient ma z naszą firmą we wszystkich możliwych kanałach kontaktu i punktach styku…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Czarne owce telemarketingu

Podobno powinniśmy się uczyć na błędach. Najlepiej na cudzych błędach, by uniknąć efektów swoich własnych. Na szczęście nasza branża potrafi, - jak nikt inny - uczyć się i wyciągać wnioski z działalności czarnych owiec.
Czytaj więcej

Teleperformance kupuje Intelenet

Nabywając Intelenet, dostawcę wysokiej klasy usług biznesowych oraz rozwiązań transformacji cyfrowej, Teleperformance znacznie wzmacnia swoją działalność w zakresie wyspecjalizowanych usług tworzących wartość dodaną.