Voice Contact Center obsłuży klientów Taurona

Contact Center VCC, zajmie się kompleksową obsługą klientów Grupy TAURON. Współpraca obejmie realizację procesów obsługowych i sprzedażowych na infolinii oraz w elektronicznych kanałach kontaktu.

– Istotnym aspektem, będzie połączenie naszego doświadczenia z zakresu customer experience[1] z wiedzą ekspercką zespołu TAURONA. Oczekujemy, że ta synergia przełoży się na obsługę na najwyższym poziomie jakościowym i maksymalizację efektywności wspólnych działań. Naszym zadaniem jest profesjonalne i skuteczne załatwienie sprawy klienta TAURONA, zgodnie z procedurami i wytycznymi oraz przekazanie mu zrozumiałych i użytecznych informacji. To wymaga od konsultantów wysokiego poziomu wiedzy – mówi Rafał Matuszewski, Project Manager w VCC.

Ze względu na specyfikę projektu, zespół TAURONA zaplanował szkolenia mające na celu transfer wiedzy, wdrożenie niezbędnych procedur, a także zbudowanie świadomości marki w zespole VCC dedykowanym do projektu.

Obecna sytuacja na rynku energetycznym zmienia się dynamicznie, dlatego klienci oczekują od nas rzetelnych informacji i profesjonalnej obsługi. Satysfakcja klientów jest jednym z celów strategicznych naszej Spółki. Jestem przekonany, że doświadczenie VCC pomoże nam w realizacji tego, ważnego dla nas, zadania. – powiedział Krzysztof Rosiński Dyrektor Centrum Zarządzania Mobilnymi Kanałami Kontaktu w TAURON Obsługa Klienta.

VCC pozyskało kontrakt na drodze przetargu. Aktualna umowa podpisana z TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o. będzie obowiązywała cztery lata.

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o. świadczy usługi na rzecz Spółek Grupy TAURON oraz ich klientów. Klienci mogą kontaktować się z TAURONEM elektronicznie – do dyspozycji mają serwis i aplikację Mój TAURON, formularze kontaktowe i czat na stronach internetowych oraz komunikator Messenger. Z pracownikami lub współpracownikami TAURONA, klienci mogą spotkać się też bezpośrednio – w stacjonarnych punktach obsługi klienta i punktach partnerskich, zlokalizowanych na terenie południowo-zachodniej polski. Do dyspozycji klientów pozostają też konsultanci obsługujący infolinie. Mało popularnym kanałem kontaktu staje się tradycyjna poczta – jednak TAURON udostępnia też adresy pocztowe – na które klienci mogą korespondencyjnie wysyłać sprawy i zapytania.  

Słownik
1. customer experience. to suma wszystkich doświadczeń jakie klient ma z naszą firmą we wszystkich możliwych kanałach kontaktu i punktach styku…
Total
19
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Artykuły na pokrewne tematy