Systell po raz czwarty z tytułem Tytanowego Partnera 3CX

Trzeba przyznać, że rok 2022 należy do firmy Systell. Najpierw wdrożenie strony internetowej w całkowicie nowej odsłonie, następnie realizacja projektu bezpłatnego i szybkiego dostępu do systemu Systell Contact Center zakończony sukcesem. Teraz uzyskanie po raz czwarty statusu Titanium Partner 3CX, jeszcze szybciej niż w latach poprzednich.

Systell niezmiennie jest jedynym w Polsce partnerem 3CX o najwyższym statusie współpracy, a zdobycie tego prestiżowego statusu nie jest łatwym wyczynem. Aby zostać Tytanowym Partnerem rozwiązań 3CX, trzeba corocznie dystrybuować licencje 3CX z najwyższą jakością. Doświadczenie Systell w zakresie rozwiązań zintegrowanych z 3CX i wsparcie Klientów, to tylko dwa czynniki, które doprowadziły do tego osiągnięcia.

Najbardziej wyspecjalizowany Partner 3CX na polskim rynku

Systell od blisko 20 lat jest dostawcą zaawansowanych, cyfrowych systemów Call i Contact Center[1] dla polskich przedsiębiorstw. Celem firmy jest zwiększanie skuteczność komunikacji i efektywności działów obsługi klienta. Codziennie przez systemy Systell realizowanych jest ponad 1 500 000 połączeń, nie licząc kontaktów za pomocą mail, sms, live chat[2], formularzy web, faks, voice sms czy facebook. Firma przykłada ogromną wagę do zaangażowania w rozwój działalności swoich klientów. Swoje narzędzia dostosowuje do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Partnerstwo z 3CX jest ważnym aspektem w działalności firmy Systell. Dzięki niemu, firma może dostarczać na rynek polski najlepszą jakość. Stawiając na współpracę z liderami z branży telekomunikacyjnej, dostarczają najnowsze rozwiązania technologiczne, które są najczęściej wybierane przez firmy na całym świecie.  

– Jesteśmy niezmiernie dumni, z tego, że możemy reprezentować 3CX w Polsce. To osiągnięcie jest najlepszym dowodem na to, że nasz zespół ma największe w Polsce doświadczenie w konfigurowaniu wirtualnej centrali 3CX i najlepszy zespół specjalistów w tej dziedzinie! Dlatego z tego miejsca chciałbym podziękować całemu Zespołowi za zaangażowanie i realizację wszystkich wdrożeń.

Naszą misją jest udostępnienie nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych 3CX firmom w Polsce, które chcą ewoluować w kierunku telefonii nowej generacji. W firmach, pomagamy zaplanować pełną strategię komunikacji. Dlatego oprócz central telefonicznych, oferujemy pełne oprogramowanie Contact Center dedykowane do efektywnej obsługi klienta. – powiedział Tomasz Kozłowski Manager IT Działu Utrzymania Systell.

– Ogromne gratulacje dla firmy Systell za uzyskanie poziomu Titanium, najwyższego poziomu Partnera 3CX już czwarty rok z rzędu!! Chcielibyśmy raz jeszcze podziękować za poświęcenie i zaangażowanie w produkt 3CX. Świętujemy rekord, który firma Systell właśnie ustanowiła i nie możemy się doczekać, kiedy przekroczy kolejną linię mety! – mówi Kyriakos Tjionis, Account Manager – Eastern Europe w 3CX.

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. live chat. rodzaj usługi internetowej stosowanej w sprzedaży i zdalnej obsłudze internautów. Termin używany potocznie na określenie oprogramowania wykorzystywanego w…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Genesys Liderem w dwóch raportach Gartner Magic Quadrant

Genesys został określony Lidera w raporcie 2017 Gartner Magic Quadrant for Contact Center as a Service w Północnej Ameryce. Genesys zdobył najlepsze wyniki w kategorii „Kompletność Wizji” – podobnie jak w opublikowanym nieco wcześniej raporcie Magic Quadrant for Contact Center Infrastructure, Worldwide. Genesys to jedyna firma określona mianem Lidera w obu raportach.