Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Widok 360

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Szpital we Włocławku z contact center od Eversis

W poniedziałek (1.08) wystartuje contact center w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Włocławku. Telefoniczną rejestrację pacjentów będzie obsługiwało sześć osób. Konsultanci infolinii będą rejestrować pacjentów do wszystkich poradni specjalistycznych działających przy szpitalu, chociaż numery poradni nadal będą działały.

– Utworzenie Call Center[2] jest kolejnym krokiem do tego, aby poprawić świadczone przez szpital usługi. Pacjenci będą mogli dodzwonić się, na numer, który jest dedykowany specjalnie dla nich – mówi Barbara Trzaska, dyrektor ekonomiczny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku w rozmowie dla portalu Nasze Miasto.

Dostawcą oprogramowania jest firma Eversis, która złożyła – jako jedyna – swoją ofertę na kwotę 248 780 zł netto, w skład której wchodzi instalacja i wdrożenie systemu rejestracji pacjentów oraz szkolenia w kwocie 207 317 zł netto oraz rozbudowa i rekonfiguracja istniejącej infrastruktury pod potrzeby oferowanego systemu w kwocie 41 463 zł netto.

– Zaczniemy dopiero wdrażać ten system. Będziemy mieli możliwość analizowania na bieżąco, ile jest przyjętych rozmów, kto czeka na połączenie. Rejestratorka będzie widziała kto dzwonił, więc jak tylko znajdzie chwilę czasu, to oddzwoni na ten numer telefonu. Będziemy też widzieć, czy każdy pacjent, który chciał zadzwonić do szpitala i się zarejestrować, został obsłużony. Chcemy, żeby mieszkańcy Włocławka i okolic mieli ułatwiony dostęp do rejestracji do specjalistów – mówi Barbara Trzaska.

System, zgodnie z przekazanymi informacjami, będzie kolejkował dzwoniących podając im ich numer w kolejności na IVR[3] oraz otrzyma po zarejestrowaniu przez pracownika contact center[1] wiadomość SMS o terminie wizyty i przed samą wizytą – przypomnienie o niej również w formie wiadomości SMS.

System został sfinansowany z dotacji pochodzącej z Fundacji Anwil działającej przy włocławskiej spółce Anwil (Grupa Orlen).

– Działania związane z troską o zdrowie mieszkańców Włocławka od wielu lat wpisane są w społeczną odpowiedzialność ANWILU. Okres pandemii i wzmożonej aktywności pracy medyków stworzył dodatkową potrzebę wsparcia, na którą nasza Fundacja i spółka ANWIL konsekwentnie reagują. Przekazana kwota to największa darowizna na rzecz jednego, indywidualnego odbiorcy w ramach celowej pomocy. Jestem przekonana, że powstały system rejestracji będzie pomocny nie tylko w obecnym, trudnym okresie, ale także w kolejnych latach poprawi komfort kontaktu pacjentów z włocławskim szpitalem – mówiła w rozmowie z portalem Narze Miasto, Agnieszka Żyro, prezes Zarządu ANWIL SA.

Przetarg rozstrzygnięty został 19 maja br., a uruchomienie contact center planowane jest na 1 sierpnia br. Co ciekawe – szpital w SWZ wskazał, że oferowany system musi umożliwiać pracę minimum 30 operatorów.

Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. Call Center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
3. IVR. system teleinformatyczny umożliwiający interaktywną obsługę połączeń przychodzących. Klient przechodzący przez drzewo IVR po wysłuchaniu nagranych wcześniej komunikatów dźwiękowych…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Zoom za 14,7 mld dolarów przejmuje Five9

Firma Zoom Video Communications, właściciel popularnej platformy do wideokonferencji Zoom, ogłosiła przejęcie Five9, opartego na chmurze operatora call center. Wartość transakcji opiewa na kwotę 14,7 mld dolarów.