Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Widok 360

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Vee odbudowuje wyniki po kwietniowym spadku MPC

Vee odbija się od kwietniowego spadku MPC (minutes of processed conversations), który mierzy miesięczną liczbę minut rozmów realizowanych przez hosty głosowe spółki na rzecz klientów biznesowych.

W czerwcu wskaźnik ten wyniósł 351 tys. minut połączeń telefonicznych i był o 13 proc. większy od maja br, jednak mniejszy od rekordowego marca o 15 tys. minut. Czerwcowy wynik był o 59 proc. większy od średniorocznego wskaźnika z ub. roku.

Średni wynik MPC dla II kwartału tego roku wyniósł 304 tys. minut i był o 1,2 proc. niższy od I kw. tego roku. Porównując II kw. ub. roku z rokiem bieżącym spółka odnotowała 51,17 proc. wzrost MPC.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

200 patentów od Unified Factory do końca roku

Specjalizująca się w zarządzaniu obsługą klienta, notowana na NewConnect spółka technologiczna Unified Factory zapowiada zgłoszenie do grudnia około 200 patentów, dwa razy więcej niż w pierwszej połowie tego roku. Zamierza także rozszerzyć działalność na nowe rynki, głównie w Ameryce Południowej. Jak twierdzi Maciej Okniński, prezes firmy, coraz więcej przedsiębiorstw, głównych odbiorców spółki, stawia na automatyzację procesów biznesowych.