Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Widok 360

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Voice Contact Center podsumował ubiegły rok

8,1 mln obsłużonych telefonów, ponad 300 tys. czatów, 369 tysięcy rozmów wykonanych przez Primebota i 1,8 mln obsłużonych e-maili. To tylko część osiągnięć, jakie odnotowała spółka Voice Contact Center w minionym roku. W tym czasie spółce udało się pozyskać aż 32 nowych partnerów biznesowych, a spółka odnotowała aż 44% wzrost r/r.

– 2021 był w VCC kolejnym rokiem intensywnego rozwoju biznesu oraz skali działalności operacyjnej. Przychody oraz zysk zostały wypracowane w efekcie realizacji przyjętej strategii, zgodnie z którą koncertujemy się na dostarczaniu najwyższej jakości usług w zakresie prowadzenia kompleksowych, wielokanałowych, a także wielojęzycznych biur obsługi klienta. Wzrost jest w pełni organiczny, w minionym roku nie przeprowadzaliśmy akwizycji czy fuzji.- mówi w rozmowie z CCNEWS.pl Ewa Czarnecka, prezes zarządu Voice Contact Center[1].

– Wyniki finansowe VCC w roku 2021 pozwalają optymistycznie patrzeć na przyszłość. Możemy uznać naszą branżę jako taką, która wciąż ma przestrzeń do rozwoju. Bardzo się cieszymy, że rośniemy w takim tempie.  – mówi Konrad Bartosik, Project Manager w Voice Contact Center. – Pokazuje nam to, iż ciężka praca wszystkich zaangażowanych osób w projekty daje wymierne efekty. Jest to niewątpliwie motywacja do dalszej wytężonej pracy. Na przyszłość patrzymy pewnie i bez kompleksów. Chcemy podejmować wyzwania i to nasz wielki atut, który na pewno podtrzyma ten wzrostowy trend.

– Inwestujemy w rozwój kompetencji naszych ludzi, infrastruktury i technologii oraz w podnoszenie standardów działania. Rozwijamy nowe usługi i produkty, m.in. technologię AI – Primebot. – mówi prezes Voice Contact Center – Jednocześnie istotna dla naszego wyniku jest dbałość o optymalne dostosowanie modeli operacyjnych oraz wydatków do biznesu.  Dbamy o utrzymanie odpowiedniej rentowności Spółki. To pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość oraz jest gwarantem stabilności, bezpieczeństwa i ciągłości działania dla naszych współpracowników i klientów.

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Total
13
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy