Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

mystery shopper

(inaczej tajemniczy klient) to osoba zatrudniona przez firmę lub agencję, której zadaniem jest odwiedzenie sklepu lub punktu sprzedaży i dokonanie zakupów lub uzyskanie informacji na temat produktów lub usług oferowanych przez daną firmę. Celem tajemniczego klienta jest przeprowadzenie niezależnej oceny jakości obsługi klienta, poziomu sprzedaży lub jakości produktów lub usług.

Tajemniczy klient często udaje klienta typowego, a następnie ocenia wszystkie aspekty obsługi klienta, takie jak uprzejmość i pomocność sprzedawcy, czystość sklepu, jakość produktów lub usług i ogólną jakość doświadczenia zakupowego. Oceny te są później raportowane firmie lub agencji, która zleciła wykonanie badania.

Tajemniczy klient jest używany przez firmy, aby zbierać informacje o jakości obsługi klienta i jakości produktów lub usług oferowanych przez konkurencję lub w ramach własnej firmy. Ta metoda pozwala firmom na poprawę jakości swoich produktów lub usług oraz na szkolenie personelu, co zwiększa lojalność klientów i zyski firmy.

Śledź nas

Daj nam CYNK :)

Systell z nową korporacyjno-produktową stroną

Firma Systell uruchomiła nową stronę internetową. Jest bardziej przejrzysta, lepiej dopasowana do oczekiwań odbiorcy i w efektywniejszy sposób prezentuje oferowany przez nią produkt.

– Ponadczasowym dążeniem naszego zespołu jest tworzenie rozwiązań o maksymalnej użyteczności. Dla klientów oznacza to możliwość szerokiej i samodzielnej customizacji aplikacji, a także zdolność do tworzenia i modelowania dowolnych procesów biznesowych, workflow, CRM[2] oraz pełną automatyzację działań. Taki system właśnie stworzyliśmy. – mówi Grzegorz Grabski, współzałożyciel i prezes spółki. – Mam nadzieję, że stopień elastyczności i funkcjonalności Systell Contact Center[1] będzie dla naszych Klientów sporą niespodzianką. Zachęcam do skorzystania z bezpłatnej 14-dniowej wersji systemu. A w przypadku wykupienia subskrypcji, do zapoznania się z całym wachlarzem możliwości jakie oferuje oprogramowanie.

Firma Systell jest polską marką, która od blisko 20 lat dostarcza zaawansowane systemy do obsługi klienta oraz komunikacji wewnątrz organizacji. Rozwiązania zaprojektowane przez Systell kryją za sobą godziny przemyśleń, żywe dyskusje, testowanie funkcji i ostatecznie nowoczesny system oparty o technologię komunikacyjną.

Misją firmy jest wspieranie biznesu i przedsiębiorców w podbijaniu serc klientów poprzez dostarczanie nowoczesnych systemów i urządzeń do efektywnej i skutecznej komunikacji na każdym etapie obsługi.

Z myślą o potrzebach i oczekiwaniach Klientów oraz rozwijającej się technologii mobilnej, Systell wdraża zmiany na stronie internetowej. Inspiracją do nowego projektu stał się nowoczesny UX i designu aplikacji Systell. Celem podjętych działań było ułatwienie użytkownikom korzystania ze strony i wyszukiwania informacji o aplikacji.

Zmiana ta stała się również początkiem wejścia w dynamicznie rozwijający się trend jakim jest self-service i wydania wersji trialowej systemu Systell Contact Center. Idąc za rozwijającymi się potrzebami i oczekiwaniami klientów, firma już wkrótce uruchomi możliwość samodzielnego i zupełnie bezpłatnego korzystania z aplikacji Systell Contact Center. Klient będzie miał możliwość przetestowania nowego rozwiązania podczas 14-dniowego darmowego trialu.

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. CRM. inaczej Customer Relationship Management – system informatyczny, którego zadaniem jest automatyzacja oraz wspomaganie procesów na styku klient-organizacja w zakresie pozyskania…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

4 ponadczasowe trendy Call Center

Czy można wskazać ponadczasowe trendy call center? Mimo że od stworzenia pierwszego call center upłynęło już niemal pół wieku, pewne jego aspekty niewiele się zmieniły i wszystko wskazuje na to, że nie zmienią ich nawet najnowsze technologie. Postanowiliśmy sprawdzić, w którym wypadku klasyka oznacza ponadczasowość.