Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Widok 360

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

InteliWISE na sprzedaż

Spółka InteliWISE opublikowała informację poufną z 10 listopada ub. roku, z informacją, że Efecte Oyj z Finlandii rozpoczął negocjacje w sprawie przejęcia 100% akcji spółki.

Finowie zawarli już umowę przedwstępną z akcjonariuszami InteliWise: Xanthippe Investments Limited, Marcinem Strzałkowskim (prezesem InteliWise) oraz Grzegorzem Siehieniem (szefem technologii w spółce), zobowiązujące do warunkowej sprzedaży akcji w odpowiedzi na zaproszenie do składania ofert sprzedaży akcji, które zostanie ogłoszone przez inwestora w terminie 5 dni od zawarcia umowy.

Jak czytamy w opublikowanym przez spółkę komunikacie,przyjęcie przez inwestora ofert sprzedaży akcji spółki złożonych w odpowiedzi na zaproszenie jest uwarunkowane złożeniem ofert zapewniających osiągnięcie co najmniej 95% akcji spółki. Inwestor może według własnego uznania zdecydować się na zawarcie transakcji także pomimo braku osiągnięcia minimalnego progu 95%. Zgodnie z warunkami zaproszenia inwestor może według własnego uznania odwołać zaproszenie i odstąpić od nabycia akcji spółki, w szczególności w przypadku zajścia istotnej niekorzystnej zmiany. Przewidywany termin rozliczenia transakcji nabycia akcji w wyniku zaproszenia to 1 lipca 2022 r.

Spółka InteliWISE to jeden z większych dostawców usług Conversational AI, w tym AI Chatbot i Voicebot w Polsce. Firma wdrożyła swoje rozwiązania dla 150 klientów (w tym z listy Fortune 500 w USA). InteliWISE jest notowana na rynku NewConnect.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Niemal 19 mln zł od NCBiR dla SentiOne

SentiOne, polska firma wspierająca marki w automatyzacji obsługi klienta, otrzyma niemal 19 mln zł dofinansowania od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na rozwój swojej technologii sztucznej inteligencji. To do tej pory najwyższa kwota przyznana przez NCBiR na rozwój konwersacyjnej sztucznej inteligencji. Środki te przysłużą się do rozwoju wszystkich produktów SentiOne, czyli monitoringu internetu opartego o AI oraz chatbotów i voicebotów.
Czytaj więcej

Vonage rozszerza ofertę produktów o rozwiązania z zakresu handlu konwersacyjnego

Vonage dostawca rozwiązań komunikacji w chmurze, który wspiera przedsiębiorstwa w przyspieszeniu ich cyfrowej transformacji, poinformował dzisiaj, że nabył spółkę Jumper.ai, czołowego gracza w dziedzinie rozwiązań wielokanałowego handlu konwersacyjnego, z siedzibą w Singapurze. Przejęcie uzupełnia interfejsy API Vonage Communications o pakietową ofertę wiadomości społecznościowych z obsługą sztucznej inteligencji i handlu konwersacyjnego.