Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

tNPS

Transakcyjny Net Promoter Score (tNPS) mierzy postrzeganie przez klientów transakcji z firmą, na przykład zakupu online lub interakcji z obsługą klienta. Transakcyjny NPS mierzy więc poziom postrzegania przez klienta w punkcie (a nie w całym procesie obsługowym), jakim dochodzi o styczności klienta z firmą.

Avaya i Alcatel-Lucent łączą siły w migracji do chmury

Avaya oraz Alcate-Lucent Enterprise (ALE) ogłosiły właśnie swoje strategiczne partnerstwo, które przewiduje udostępnienie rozwiązań Avaya OneCloud CCaaS (Contact Center as a Service) globalnym klientom ALE, a rozwiązań sieciowych ALE klientom Avaya na całym świecie.

W ramach tego partnerstwa ALE będzie oferować swoim klientom rozwiązanie Avaya OneCloud CCaaS, które obejmuje zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji (AI), identyfikacji tożsamości i zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, zarządzania zaangażowaniem personelu (Workforce Engagement Management, WEM) oraz obsługi klienta. Avaya będzie oferować swoim klientom rozwiązania sieciowe Alcatel-Lucent Enterprise, które obejmują pełne spektrum korporacyjnych technologii przewodowych i bezprzewodowych z zaawansowaną platformą chmurową, wykorzystując najnowsze osiągnięcia w analityce IoT, cyfrowych przepływach pracy, bezpiecznej łączności mobilnej oraz automatyzacji sieci.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z partnerstwa z firmą Avaya, dzięki któremu będziemy mogli dostarczać najlepsze na rynku usługi CCaaS naszym klientom oraz zwiększyć zasięg naszych rozwiązań Digital Age Networking – powiedział Jack Chen, CEO, Alcatel-Lucent Enterprise. – Rozszerzalność i komponowalność (extensibility and composability) platformy Avaya OneCloud CCaaS pozwala nam współpracować z ekosystemem partnerów branżowych, aby wspólnie z Avaya budować głębsze i bardziej angażujące doświadczenia, jakich potrzebują nas klienci.

– Cieszymy się, że dzięki temu partnerstwu będziemy mogli zaoferować naszą usługę OneCloud CCaaS globalnemu gronu ponad miliona klientów i 3000 partnerów ALE, jednocześnie poszerzając naszą ofertę o technologie sieciowe ALE – powiedział Jim Chirico, prezes i CEO, Avaya. – Ogłoszone partnerstwo jest wysoce komplementarne i uważamy, że stwarza klientom Avaya i ALE możliwość szybszej migracji do chmury poprzez wdrożenie chmurowych technologii światowej klasy od dwóch liderów globalnego rynku komunikacyjnego.

Klienci biznesowi z całego świata będą mogli przeprowadzić transformację cyfrową i przejść do chmury, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia swoim klientom i większy komfort pracy wszystkim pracownikom.

– Przystąpienie Alcatel-Lucent Enterprise do ekosystemu Avaya OneCloud odzwierciedla rosnącą siłę chmurowej oferty Avaya, a także sukces strategii firmy, która zakłada dostarczanie wysoce modularnej architektury na użytek gospodarki doświadczeń (Experience Economy) – powiedział Zeus Kerravala, założyciel i główny analityk w ZK Research. – ALE zyskuje dostęp do rosnącego ekosystemu Experience Builders firmy Avaya, a także szybko rosnącego grona firm, które potrzebują wsparcia na wszystkich poziomach strategii migracji do chmury. Z kolei rozwiązania Avaya zostaną wzbogacone o ofertę rozwiązań sieciowych ALE Digital Age Networking, w tym najlepszego w branży rozwiązania łączności IoT. Ta kombinacja kompleksowego zarządzania IoT oraz szerszej oferty korporacyjnych rozwiązań sieciowych ALE w połączeniu z platformą OneCloud zapewni klientom niezrównane możliwości tworzenia przyszłości pracy, łączenia wszystkich elementów przedsiębiorstwa i przedstawienia uniwersalnej oferty klientom, a w konsekwencji skutecznego konkurowania w gospodarce doświadczeń.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Euvic zacieśnia współpracę z Unima 2000

Spółka Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne poinformowała we wczorajszym komunikacie giełdowym o podpisaniu umowy ze spółką Euvic. Co ciekawe – Euvic jest drugim co do wielkości udziałowcem Unima 2000. Jego obecne zaangażowanie to 15,4 proc. akcji, co oznacza 11 proc. głosów na WZA.