Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

SCV

Pojedyncze spojrzenie na klienta to indywidualne, całościowe rozumienie jednego klienta, które jest określane na podstawie danych dostępnych dla danej organizacji. SCV bierze pod uwagę wszystkie dostępne dane, obejmujące lojalność klienta, konkretne punkty kontaktu z klientem oraz zaangażowanie w serwisach społecznościowych (jako niewyczerpujące przykłady).

Często różne kanały są obsługiwane przez różne działy w firmie, dlatego SCV łączy wszystkie dostępne dane, aby stworzyć jasny, jednolity obraz klienta.

Media System nowym Partnerem InPost

Media System będzie odpowiedzialne za obsługę infolinii dla lidera nowoczesnych usług logistycznych i zarazem pierwszej firmy w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów.

Fundamentem działalności obydwu firm jest obsługa Klienta na najwyższym poziomie, dlatego – jak mówią przedstawiciele Media System – można stwierdzić, że klienci Paczkomatów InPost – są w dobrych rękach.

– Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy partnerem biznesowym InPost. Jako firma kierujemy się tymi samymi zasadami dotyczącymi obsługi Klienta. Stojące przed nami wyzwanie wymaga ogromnego zaangażowania, ale jestem pewny, że zakorzenione wśród naszych pracowników poczucie odpowiedzialności za jakość w obsłudze Klienta spowoduje, że współpraca będzie owocna i długofalowa – mówi Rafał Rasmus, Prezes Zarządu Media System.

Dwutygodniowe szkolenie dla osób dedykowanych do obsługi projektu, z wykwalifikowaną kadrą trenerów z ramienia InPost powoli dobiega końca. Konsultanci niedługo podniosą swoje słuchawki. Zespół chwali sobie zarówno merytoryczną jak i praktyczną część szkolenia, a także profesjonalne przygotowanie trenerów.

– Projekt był długo wyczekiwany w firmie, dlatego cieszę się, że mogę w nim uczestniczyć. Lubię obsługiwać połączenia przychodzące, a do tego będę pracowała na projekcie firmy, którą dobrze znam i korzystam z jej usług – bo kto nie korzysta z Paczkomatów – komentuje Konsultantka Media System, która uczestniczy w szkoleniu – Materiału jest sporo, nauki też, ale Trenerki są bardzo komunikatywne i mają to coś, co pozwala zaprzyjaźnić się z projektem. Już nie mogę się doczekać!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Dużo słabsze wyniki Arterii

W ubiegłym roku giełdowa spółka Arteria S.A. miała w III kwartale 3,21 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej. W tym tylko 2,37 mln zł.