Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Widok 360

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Media System włącza się w akcję pomocową dla Ukrainy

Polacy już od pierwszych chwil po wybuchu wojny ruszyli na pomoc atakowanej Ukrainie. Schronienie w naszym kraju znalazło już prawie 2 miliony uchodźców. Po zrywie dobrego serca pora na zorganizowaną pomoc.

Media System już 2 marca rozpoczęło obsługę projektu infolinii skierowanej do uchodźców, którzy mogą uzyskać bezpłatne ubezpieczenie. W związku z rozrostem projektu poszukiwane są osoby, które porozumiewają się biegle w języku ukraińskim. Znajomość języka polskiego nie jest bezwzględnie wymagana. Pracę mają szanse zdobyć zarówno osoby dwujęzyczne, jak również te, które język polski znają na jedynie na poziomie podstawowym.

To kolejny krok, który Media System podjęło w związku z rosyjską agresją na niepodległą Ukrainę. Po spontanicznej zbiórce darów i środków dla uchodźców oraz pomocy w sprowadzeniu rodzin pracowników do Polski, firma decyduje się przyłączyć do akcji pomocowej poprzez aktywne poszukiwanie osób chętnych do podjęcia pracy. Media System deklaruje, że pomoże w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności, które są związane z uzyskaniem zatrudnienia w Polsce. Ponadto firma zapewni wsparcie w zakresie pobytu w Polsce uchodźcom decydującym się na współpracę.

Projekt infolinii jest realizowany na zlecenie PZU i ma na celu umożliwienie zakupu bezpłatnego ubezpieczenia dla uchodźców. Najważniejszym aspektem, który bierzemy pod uwagę w trakcie rekrutacji, jest biegła znajomość języka ukraińskiego. Chcemy, aby nasi uciekający przed wojną przyjaciele mogli poczuć się w Polsce jak u siebie w domu. Wymaga to od nas podejmowania nadzwyczajnych kroków, ale musimy temu wyzwaniu podołać – mówi Rafał Rasmus, Prezes Media System.

Охочі співпрацювати можуть подавати заявки на веб-сайті www.mediasystem.pl, на електронну пошту: praca@mediasystem.pl або за телефоном +48 530 112 585.

Osoby chętne do podjęcia współpracy mogą składać aplikacje przez stronę internetową www.mediasystem.pl, mailowo: praca@mediasystem.pl lub dzwoniąc pod numer +48 530 112 585.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Dwa nowe centra operacyjne ArchiDoc

ArchiDoc uruchamia centralny magazyn archiwizacyjny pod Warszawą oraz centrum operacyjne w Łodzi. Razem z ośrodkiem operacyjnym w Warszawie nowe placówki będą stanowić zespół obsługujący zamówienia z centralnej Polski.
Czytaj więcej

PayPal w Arvato Polska

Arvato Polska w związku z pozyskaniem nowego klienta – firmy Pay Pal, lidera w zakresie płatności elektronicznych, planuje do połowy 2019 roku zatrudnić w Poznaniu 100 osób ze znajomością języka niemieckiego.