Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Widok 360

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Dzisiaj rusza infolinia WUP w Warszawie

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie 16 marca uruchomił bezpłatną infolinię oraz punkt informacyjny, który ma udzielać pomocy szukającym pracy uchodźcom z Ukrainy. Porady będą udzielane po polsku i po ukraińsku.

Od dzisiaj, środy 16 marca, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie uruchomił punkt informacyjny dla obywateli Ukrainy poszukujących pracy, który będzie znajdować się przy ul. Młynarskiej 16 w Warszawie. Dodatkowo Wojewódzki Urząd Pracy stworzył infolinię +48 22 578 45 80, gdzie są udzielane porady zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim. Infolinia oraz punkt informacyjny będą działać od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Jak informuje WUP, porady będą udzielane telefonującym na infolinię w zakresie poradnictwa i informacji zawodowej dla osób poszukujących pracy w Polsce.

Pracujący w punktach informacyjnych doradcy zawodowi będą w stanie pomóc w sporządzeniu dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Oprócz tego wskażą również, jak szukać pracy, przekwalifikować się lub podnieść kwalifikacje zawodowe. Będą też informować o możliwości założenia własnej firmy.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

10 tys. zł kary za ujawnienie danych pacjenta

Organ nadzorczy nałożył administracyjną karę pieniężną na Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Powodem decyzji było niezgłoszenie Prezesowi UODO naruszenia ochrony danych osobowych oraz niezawiadomienie o naruszeniu osoby, której dane dotyczą.