Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Widok 360

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Stanusch Technologies zmienia nazwę na Sovva S.A.

Od lutego 2022 roku Stanusch Technologies S.A. funkcjonuje już jako Sovva S.A. Nowa nazwa jest zapowiedzią wejścia spółki w kolejny etap rozwoju: przełożenie prac w obszarze R&D na produkty i usługi realizujące oczekiwane przez rynek business value.

Finalizowanie etapu rozwoju technologii to jednak nie koniec zapowiadanych zmian. Docelowo pod marką Sovva ma powstać też innowacyjny produkt dedykowany dla profesjonalistów z różnych branż, m.in. finansów, medycyny, farmacji czy rolnictwa. 

Firma Stanusch Technologies rozpoczęła działalność w roku 2007 a jej cele były mocne ukierunkowane na poszukiwanie innowacji technologicznych w obszarze konwersacyjnej sztucznej inteligencji, machine learning i przetwarzania języka naturalnego. Prace R&D są obecnie z sukcesem finalizowane, a Sovva, korzystając z tych doświadczeń i ugruntowanej wiedzy, ma ambicje stać się wiodącym dostawcą produktów wspierających w organizacjach procesy obsługowe i sprzedażowe:

– Jako Sovva nadal będziemy rozwijać nasze kompetencje w kluczowych obszarach. Zakończyliśmy jednak bardzo kosztowną dla firmy fazę rozwoju ukierunkowaną na obszar R&D. Teraz zaczynamy w praktyce korzystać z tego, co wypracowaliśmy przez ostatnie 3 lata. Rezultatem wspomnianych prac są nowe koncepcje i nowe narzędzia, jakie oddajemy do dyspozycji naszym Klientom. Dzisiaj kluczowa dla naszych projektów jest jednak efektywność biznesowa komunikacji realizowanej za pomocą takich narzędzi jak chatboty i voiceboty, a nie sama technologia. – mówi Maciej Węgierek, CEO Sovva S.A. 

Dostarczanie sprawdzonych usług i produktów o pożądanym przez rynek business value to podstawa dalszych działań spółki Sovva. Jednocześnie już teraz Sovva deklaruje otwieranie się na kolejne branże oraz przygotowanie produktu, jaki nie jest jeszcze dostępny na polskim czy nawet globalnym rynku:

– Wiemy już, że podążając w obranym kierunku stajemy się wiodącym dostawcą rozwiązań opartych o NLP i AI dla profesjonalistów z wielu różnych branż: od bankowości przez ochronę zdrowia, aż po administrację i rolnictwo. To właśnie w tym obszarze planujemy uruchomić nowy produkt, który będzie rynkowym game changerem. – podsumowuje Maciej Węgierek.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Microsoft Inspire 2018. Najważniejsze dopiero przed nami

Żyjemy w czasach architektury klient-serwer, sieci, mobilności i chmury, ale to, co najważniejsze, dopiero przed nami – powiedział Satya Nadella, CEO Microsoftu, podczas tegorocznej konferencji Microsoft Inspire, która odbyła się w Las Vegas. Nie zabrakło podsumowań, planów na kolejne miesiące i trudnych tematów.