Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

tNPS

Transakcyjny Net Promoter Score (tNPS) mierzy postrzeganie przez klientów transakcji z firmą, na przykład zakupu online lub interakcji z obsługą klienta. Transakcyjny NPS mierzy więc poziom postrzegania przez klienta w punkcie (a nie w całym procesie obsługowym), jakim dochodzi o styczności klienta z firmą.

CCIG Group przejmuje SINE QUA NON TS z Sosnowca

Pod koniec 2021 r. CCIG Group podpisała umowę, na mocy której, od 1 stycznia 2022 r. Grupa kapitałowa CCIG Group została właścicielem przedsiębiorstwa prowadzonego przez SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu Sp. z o.o. w Sosnowcu (“SQN”). Nabycie SQN  jest kontynuacją przyjętej strategii rozwoju i ekspansji rynkowej CCIG Group. Już 2 stycznia nasi agenci telefoniczni w biurze w Sosnowcu wykonali pierwsze połączenia pod brandem CCIG. 

CCIG Group od 20 lat specjalizuje się w efektywnej sprzedaży akwizycyjnej i utrzymaniowej oraz w międzynarodowej obsłudze klienta. Obsługuje dla największych światowych brandów infolinie, help desk, back office czy reklamacji łącząc ze sobą zarówno tradycyjne kanały kontaktu takie jak telefon czy mail z nowoczesnymi jak czatboty i voiceboty.

Pozyskując SQN grupa powiększyła ilość oddziałów do 16. Obecnie posiada swoje biura we Wrocławiu (2 oddziały), Opolu, Kielcach, Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Zielonej Górze, Rzeszowie, Warszawie, Tarnowie,Katowicach, Łodzi, Białej Cerkwi, Kijowie, teraz – w Sosnowcu, tym samym w znacznym stopniu zwiększając potencjał rozwoju biznesu.

Nadrzędnym powodem, dla którego CCIG Group zdecydowała się na tę akwizycję jest aktywna polityka firmy ukierunkowana na satysfakcję Kontrahentów i ich Klientów.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Grupa OEX wspiera proces obsługi klientów VIPPO

Spółki Voice Contact Center i ArchiDoc z Grupy OEX realizują usługi z obszaru wielokanałowej obsługi klienta i zarządzania dokumentami dla VIPPO, nowego gracza na rynku fin-tech w Polsce. W ramach projektu spółki z Grupy OEX odpowiadają za obsługę kontaktów przychodzących z kanału telefonicznego, e-mail oraz chat. Przeszkoleni konsultanci odpowiadają za zapytania klientów dotyczące oferty VIPPO oraz zasad korzystania z internetowej platformy pożyczkowej spółki.
Czytaj więcej

Lubelski Convergys z centrum kontaktu z klientami dla Samsunga

Lubelski oddział Convergys Corporation w październiku 2017 r. otworzy dla Samsung Electronics Polska jedyną w kraju linię kontaktu przed i posprzedażowego. W związku z obsługą nowego klienta zatrudnienie w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm lubelskiego sektora nowoczesnych usług dla biznesu znajdzie kolejne kilkadziesiąt osób.