Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

tNPS

Transakcyjny Net Promoter Score (tNPS) mierzy postrzeganie przez klientów transakcji z firmą, na przykład zakupu online lub interakcji z obsługą klienta. Transakcyjny NPS mierzy więc poziom postrzegania przez klienta w punkcie (a nie w całym procesie obsługowym), jakim dochodzi o styczności klienta z firmą.

Dotrzyj do zagranicznych klientów, za pomocą ich lokalnych numerów

Bycie członkiem Unii Europejskiej daje szereg korzyści, oraz zwiększa możliwości krajowych firm do współpracy na zagranicznym rynku, zaś zwiększając zasięg firmy, ułatwiamy dostęp do nowych technologii, pozwalając na jej szybszy rozwój. W ramach wspólnoty wprowadzane są usprawnienia dotyczące między innymi importu i eksportu, mimo to przedsiębiorcy nadal napotykają na trudne do przejścia bariery oraz wygórowane wymogi, które często skutecznie odstraszają od działań na rynkach zagranicznych i spowalniają proces ekspansji.

Firmy, które działają już na rynkach zagranicznych wiedzą, że mogą uzyskać znacznie większy sukces, posługując się lokalnymi numerami telefonu. Coś, co wydaje się banalne, zwykły numer, tyle, że zagraniczny – a jednak nie zawsze jest to proste i możliwe do zrealizowania. Tutaj z pomocą może przyjść doświadczony, posiadający zagraniczne struktury firmy i właściwie przygotowany technologicznie operator telekomunikacyjny.

Firma Peoplefone Polska to operator telekomunikacyjny, który specjalizuję się w dostarczaniu klientom numeracji zagranicznej, którą jest w stanie przygotować nawet w ciągu 1 do 2 dni roboczych z ponad 80 krajów. Numeracja międzynarodowa jest wyjątkowo pomocna przy otwieraniu wirtualnych biur na całym świecie i ma duży wpływ na zwiększenie wiarygodności firmy na zagranicznych rynkach. To proste ulepszenie, za pomocą, którego usprawnisz działanie firmy ma dodatkowy atut: taryfikowanie według lokalnych stawek.

Peoplefone Polska S.A. to dostawca usług telekomunikacyjnych, oferujący kompleksowe rozwiązania VoIP dla firm. Jest częścią międzynarodowego holdingu, a ponad 14 letnie doświadczenie firmy daje pewność, że wykonane usługi będą na najwyższym poziomie. Operator  korzysta z elementów dających przewagę nad tradycyjnymi systemami do obsługi połączeń, obniżając koszty funkcjonowania biznesu, dzięki czemu może pozwolić sobie na niższe stawki połączeń międzynarodowych. Peoplefone Polska S.A. stawia na rozwój usługi SIP TRUNK, która należy do jednych z nowoczesnych i korzystnych cenowo rozwiązań telekomunikacyjnych. W przeciwieństwie do tradycyjnych usług głosowych pozwala na obsługę dużej liczby połączeń jednoczesnych. Ta funkcjonalność pozwala dostosować telefony w firmie do potrzeb konkretnych użytkowników oraz łatwiej dokonywać zmian i rozszerzeń.

Drogie połączenia i inwestycje w hardware? Z Peoplefone Polska S.A. możesz o tym zapomnieć. Operator oferuje elastyczność autoryzacji, daje klientom możliwość zestawienia usługi za pomocą adresu IP, a także poprzez login i hasło. Dodatkowo klient otrzymuje dostęp do numeracji krajowej (zarówno stacjonarnej i komórkowej) oraz numeracji zagranicznej, za pomocą której, Twoja firma może poprawić skuteczność działań prowadzonych za pomocą słuchawki telefonu. Dedykowane cenniki w zakresie połączeń zagranicznych w ofercie operatora pomogą ograniczyć koszty za połączenia telefoniczne. Posiadając do kontaktu numery zagraniczne, budujesz lojalność firmy u zagranicznych kontrahentów oraz zwiększasz prestiż swojej firmy- mówi Tomasz Kowalczyk, Regionalny Kierownik Sprzedaży firmy Peoplefone Polska S.A.

Chcesz porozmawiać o usłudze SIP, VoIP lub poznać warunki cenowe usługi SIPTRUNK – wyślij wiadomość na adres tomasz.kowaczyk@peoplefone.com  lub zadzwoń +48698678040.
Zachęcamy również do odwiedzania strony operatora: www.plfon.pl

Total
1
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Aktywne biuro to wyższa skuteczność

Jeżeli pracujesz w biurze, przy komputerze, doskonale wiesz, jakim obciążeniem dla kręgosłupa jest spędzanie wielu godzin w jednej pozycji. Ból kręgosłupa i szyi to tylko niektóre z możliwych dolegliwości. Poważniejsze są skutki długofalowe, a zaliczyć do nich można nawet trwałe zmiany zwyrodnieniowe.
Czytaj więcej

Google Workspace – szybki poradnik, dzięki któremu poznasz funkcjonalność platformy

Google Workspace to dostępny w chmurze zestaw aplikacji służących do pracy i komunikacji w firmie. Usługa dostępna jest w czterech planach subskrypcyjnych, które zostały skonstruowane w taki sposób, aby każde przedsiębiorstwo mogło dopasować usługę do swoich konkretnych potrzeb. W pakietach znajdziemy m.in. profesjonalną pocztę dla firm, przestrzeń na dysku w chmurze, aplikacje do komunikacji w zespole oraz programy biurowe.