Kolejny rekordowy miesiąc w Vee

Według danych pochodzących z systemów sprzedaży spółki Vee S.A., w październiku 2021 r. wskaźnik MPC (Minutes of Processed Conversations), mierzący miesięczną liczbę minut rozmów realizowanych przez hosty głosowe spółki na rzecz klientów biznesowych, wyniósł 254 tys. minut.

Oznacza to wzrost MPC w stosunku do września 2021 r. o 8 proc., a do średniej z 2020 r. o 52 proc. – średnia dla wskaźnika MPC dla Spółki w 2020 r. wyniosła 166,7 tys. minut.

Jak podała spółka w komunikacie, październikowy wskaźnik MPC jest najwyższym w jej historii i został zrealizowany m.in. dzięki wzrostowi wolumenów procesowanych minut (od 3 do 42 proc.) z trwających projektów dla m.in. firm z branż: bankowej, finansowej i logistycznej.

Wskaźnik MPC raportowany co miesiąc przez spółkę VEE S.A.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Sztuczna inteligencja zmieni rynek pracy

Rozwój sztucznej inteligencji doprowadzi do likwidacji niektórych zawodów. Już dziś algorytmy są w stanie zastępować pracowników działów HR i doradców finansowych. Roboty są też w stanie opiekować się pacjentami szpitali. Wraz z zastępowaniem coraz większej liczby profesji sztuczną inteligencją na rynku pojawi się jednak popyt na nowe zawody. Znaczna część pracodawców planuje zaproponować swoim podwładnym przekwalifikowanie.
Czytaj więcej

Sztuczna inteligencja pomaga dotrzeć do klienta ze spersonalizowaną ofertą

Automatyzacja reklamy jest coraz powszechniejsza. Sztuczna inteligencja jest w stanie znacznie lepiej i szybciej dotrzeć do klientów ze spersonalizowanymi ofertami niż człowiek. Na tego typu rozwiązania otwiera się także branża hotelarska. Algorytmy mogą pomóc w dotarciu do poszczególnych grup klientów z dostosowaną do ich potrzeb ofertą i dzięki temu pozwolą mniejszym hotelom uniezależnić się od dużych platform, takich jak Booking.com czy Expedia, które za każdą rezerwację pobierają nawet 15–20 proc. kwoty – przekonuje ekspert polskiego start-upu RoomSage.