Avaya z wdrożeniem w transcosmos

Firma Avaya globalny dostawca rozwiązań usprawniających oraz upraszczających procesy komunikacji i współpracy, poinformowała, że transcosmos inc., japoński gigant outsourcingu procesów biznesowych, obecny w 30 krajach i regionach, w tym i w Polsce, jest teraz w stanie zapewnić swoim klientom bezproblemową obsługę dzięki wdrożeniu platformy Avaya OneCloud CCaaS z konwersacyjną sztuczną inteligencją.

Avaya OneCloud CCaaS wraz z Google Cloud Contact Center[1] AI jest pierwszym tego typu wdrożeniem w Japonii. Rozwiązanie usprawnia obsługę klienta i zwiększa produktywność agentów. Projekty pilotażowe z wykorzystaniem platformy opartej na sztucznej inteligencji są już realizowane z kilkoma klientami transcosmos, a firma spodziewa się znacznego rozszerzenia usługi w nadchodzącym roku. Klienci, którzy już korzystają z platformy, wykorzystują zaawansowanych wirtualnych agentów, którzy zapewniają intuicyjne i naturalne interakcje bez konieczności interwencji agenta, w każdym punkcie kontaktu. Funkcje samoobsługi pomogą contact centers firmy transcosmos poprawić czas odpowiedzi oraz zmniejszyć liczbę połączeń.

Rozwiązanie wspomaga również pracowników, dostarczając im w odpowiednim momencie kontekstową wiedzę na temat rozmów z klientami na żywo. Znacznie zmniejsza to obciążenie użytkowników, którzy nie muszą już powtarzać swoich problemów, a jednocześnie umożliwia agentom szybsze ich rozwiązywanie, ponieważ rozpoczynają każdą rozmowę ze szczegółowymi informacjami na temat konkretnego zapytania.

transcosmos będzie również korzystać z wbudowanych funkcji analizy nastroju, opartych na technologii przetwarzania języka naturalnego jako głównego źródła informacji i analiz w celu zwiększenia wskaźnika zadowolenia klientów (CSAT[2]) i efektywności operacyjnej.

Rozwiązanie opracowane przez transcosmos jest jednym z wielu, które będzie można zobaczyć na stoisku Avaya na targach GITEX Global 2021. Avaya jest obecna na targach GITEX we współpracy z Future Technology, Gulf Applications, RayCom Technologies, Sestek, Summit Technology Solutions, Toolwire, TOPAZ oraz Verint Systems.

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. CSAT. Zobacz Customer Satisfaction Score.


Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts
Read More

Unima Diamentowym Partnerem Avaya

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. spełniła rygorystyczne kryteria i uzyskała najwyższy stopień partnerstwa przyznawany przez firmę Avaya – Avaya Edge Diamond. Tak wysoki poziom partnerstwa posiadają w Polsce zaledwie dwie firmy.