Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Widok 360

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Vee ponownie ze wzrostem m/m

Kolejna dobra informacja z Vee. We wrześniu wskaźnik MPC (Minutes of Processed Conversations) wyniósł 234 tys. min i był o 5 proc. wyższy niż w sierpniu (223 tys. min), oraz 22 proc. wyższy w stosunku do września ub. roku.

Wraz z podaniem danych za wrzesień spółka Vee poinformowała, że wzrósł średni wskaźnik MPC za III kw. 2021 r o 11 proc. do poprzedniego kwartału (201 tys. min.).

Wyższe wskaźniki to efekt wzrostu procesowanych minut (z 6 do 396 proc.) dla klientów z branży ubezpieczeniowej, medycznej oraz logistycznej.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Vonage rozszerza ofertę produktów o rozwiązania z zakresu handlu konwersacyjnego

Vonage dostawca rozwiązań komunikacji w chmurze, który wspiera przedsiębiorstwa w przyspieszeniu ich cyfrowej transformacji, poinformował dzisiaj, że nabył spółkę Jumper.ai, czołowego gracza w dziedzinie rozwiązań wielokanałowego handlu konwersacyjnego, z siedzibą w Singapurze. Przejęcie uzupełnia interfejsy API Vonage Communications o pakietową ofertę wiadomości społecznościowych z obsługą sztucznej inteligencji i handlu konwersacyjnego.